eMag продължава с промоциите

BurnX

Well-Known Member
Това получих по пощата. Явно еМаг ще пробват още един ден да избият рибата от към продажби.

7764017u.jpg
 
От: eMag продължава с промоциите

Абе то хубаво промоции аз още не съм си получил нещата от Черния петък а съм от София. :)
 
От: eMag продължава с промоциите

Абе то хубаво промоции аз още не съм си получил нещата от Черния петък а съм от София. :)

Аз получих днес смс , че пратката ми ще бъде доставена - но явно не са стигнали до мен... явно ще е утре.
 
От: eMag продължава с промоциите

Аз получих днес смс , че пратката ми ще бъде доставена - но явно не са стигнали до мен... явно ще е утре.
Хаха не се радвай много :Д и аз получих смс днес обаче като им звъннах казаха, че може и да не могат днес, защото имат много работа и срока за доставяне е 7 дни от датата на получаване на пратката в офиса на спииди като чух това направо им казах да оставят пратката в офиса им за да си я взема ... няма кой да чака още 1 седмица
 
От: eMag продължава с промоциите

Хаха не се радвай много :Д и аз получих смс днес обаче като им звъннах казаха, че може и да не могат днес, защото имат много работа и срока за доставяне е 7 дни от датата на получаване на пратката в офиса на спииди като чух това направо им казах да оставят пратката в офиса им за да си я взема ... няма кой да чака още 1 седмица

Това ще е несериозна работа.... В моя смс пише доставката ви ще е доставена днес. Няма проблем да закъснеят с ден ама с седмица.... в сайта на емаг пишеше , че всички поръчки ще са доставени до седмица от поръчката. Ще има черен ПР ......
 
От: eMag продължава с промоциите

Това ще е несериозна работа.... В моя смс пише доставката ви ще е доставена днес. Няма проблем да закъснеят с ден ама с седмица.... в сайта на емаг пишеше , че всички поръчки ще са доставени до седмица от поръчката. Ще има черен ПР ......
И в моя пишеше същото ама не успяха да ми доставят поръчката днес и направо им казах да я оставят в офиса им за да си я взема..
 
От: eMag продължава с промоциите

Това ще е несериозна работа.... В моя смс пише доставката ви ще е доставена днес. Няма проблем да закъснеят с ден ама с седмица.... в сайта на емаг пишеше , че всички поръчки ще са доставени до седмица от поръчката. Ще има черен ПР ......
Много от практите са на части, които пристигат по различно време в ЕКОНТ и другите куриери. Така че, може да получиш и няколко смса.
 
От: eMag продължава с промоциите

Ами да видим, аз смс не съм получил ... ще видим кога ще пратят и ми е интересно как избират кой да са първи, тези който са поръчали първи или тези който са поръчали покъпка на по-голяма стойност.
 
Re: От: eMag продължава с промоциите

Абе то хубаво промоции аз още не съм си получил нещата от Черния петък а съм от София. :)

Да, това не е само при теб. Заключили са си фейсбук страницата, защото много хейт се изсипва заради тези доставки. Може да видите. :)

Аз сигурно ще се възползвам. Но не знам, ако го има това, което искам де. ;)
 
От: eMag продължава с промоциите

Все пак сме си българи и далвера търсим винаги. И аз ще влезна в сайта да разгледам в понеделник. При положение , че в Черния Петък друг сайт на конкуренцията не можах да отворя, поне в това отношение им правя евала - дават маса пари за реклама и правят невероятни обороти по-време на такива промоции.
 
От: eMag продължава с промоциите

Благодарим за направената поръчка хххххххххххх!


Извиняваме се за забавянето при доставка на поръчка с номер 1000хххххх. Молим те, да изчакаш потвърждение от куриера по имейл и SMS за датата на доставка.
Всички доставки от кампанията Black Friday ще бъдат изпълнени.

Желаем ти прекрасен ден!
Екипът на eMAG

И все пак получих мейл, което е похвално.Или има техен човек тук или е автоматичен мейл.
 
От: Re: eMag продължава с промоциите

А що ти говорят на ти? :) Това е малко странно.

Хахаха да вярно! ... Чак се замислих и то много.
 
От: eMag продължава с промоциите

Сестра ми онзиден си поръча един недъгав малък електроуред, който за нищо не става (това е друга тема) - на редовна цена и вчера беше доставен. :D Май само при BlackFriday поръчките има закъснения. :)
 
От: eMag продължава с промоциите

Слушалките ми пристигнаха , вече даже ги тествах - доволен съм :) На еконт явно им е спрял тока от толкова доставки тия дни след Черния Петък :)
 
От: eMag продължава с промоциите

Ще ги видим тези нови промоции но на черния петък много артикули които бяха с по-големи намаления изчезнаха и не поръчах нищо.
 
От: eMag продължава с промоциите

Успешен лов , въпреки че като гледам по кое време си лягам , утре докато се събудя и пак ще са разграбени :)
 

Горе