EN писане на статии, есета и курсови работи

traiki

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
36   0   0
Пускам тази тема от името на въпросният от името на колежката paradis91, която наскоро се регистрира, но няма нужните права, за да пусне собствена тема. Колежката има опит в тази сфера, като е предлагала своите услуги предимно в сайтовете за безплатни обяви, но сега е решила да се премести при нас. При интерес може да ви покаже на ЛС, есета, които е писала, статии и т.н.

Здравейте,
Аз съм студентка по английска филология в СУ "Св. Климент Охридски'' и правя качествени преводи, пиша статии на английски и български език, подходящи за за вашия блог, сайт и др. на ниски цени.

Превод от английски на български език:
100 думи - $1. 50
Превод от български на английски език:
100 думи - $ 2
Писане на статия на ангийски език:
100 думи - $ 2, 00
Писане на статия на български език:
100 думи- $1,50
Перифразиране на текст на ангилйски език:
100 думи - $1,50

Есета/Курсови работи

Изготвям хубави есета, курсови работи и други писмени задания на английски и български език. До сега съм писала есета по политология, английска литература, класическа и съвременна литература, религия и туризъм. Имам добра обща култура и съм способна да се справя с всякаква тема, а ако не мога ще ви кажа честно, че не мога да поема вашата поръчка.

Това са критериите, на които есетата ми отговарят:

-те са добре структурирани и звучат свързано като текст;
- не съдържат правописни, граматически и пунктуационни грешки;
-не вникват на повърхностно ниво в съдържанието на темата или текста, а предлагат задълбочен анализ;
-не са плагиатствани;

Цената е 10 лв. за една стандартна страница (1800 знака без интервалите) на български език и 15 лв. за една стандартна страница на английски език.

Ако имате интерес ми пишете във форума или на лични на paradis91
Телефон за връзка: 0879 85 62 00 или [email protected]

Предлагам онлайн уроци по английски език за тези от вас, които нямат достатъчно свободно време, за да посещават частни школи или просто предпочитат да си стоят вкъщи. Уроците се провеждат по Skype в удобно за клиента време. Преподавам английски език за всички нива, може и само свободни разговори (Speaking) за тези, които искат да упражнят и усъвършенстват разговорните си умения. Изготвям съдържанието на уроците си като се съобразявам отново с желанията на клиента за това какво би желал той/тя да научи. Цената е 10 лв. за 60 мин.
Ако имате интерес, може да се свържете с мен тук на ЛС на paradis91 или на телефон: 0879 85 62 00 или [email protected]

Форма за плащания: Банков превод

И тъй като е нова във форума и иска да ви докаже уменията си, предлага 3 БЕЗПЛАТНИ РЕВЮТА ЗА СТАТИЯ ИЛИ ПРЕВОД, ЗА ПЪРВИТЕ 3 ПИСАЛИ В ТЕМАТА! Единственото условие е хората, които ще се възползват от тях да оставят отзив в темата, след като получат статиите си. Статиите, ще си ги получите до 1 седмица, тъй като колежката е затрупана от работа в момента.
 
От: EN писане на статии, есета и курсови работи

Запазвам си едно ревю.
 
От: EN писане на статии, есета и курсови работи

На този имейл ли да изпращаме заглавията: [email protected] ?
 
От: EN писане на статии, есета и курсови работи

Здравей, изпратих текст от staystrong.eu ;)
 
От: EN писане на статии, есета и курсови работи

Като че ли не оцених подобаващо работата на Мария. Благодаря ѝ за превода, качеството е добро!
 

Горе