Enom <-> google има ли връзка , наказаха ли ме ?

po_taka

New Member
получих писмо от еном:
dear registrant,

this notice is to inform you that we have received a whois problem report system (wdprs) complaint from icann in regard to
inaccurate whois contact data associated with your domain name(s):
Tekstove.info

in accordance with icann policy, failure to maintain complete and accurate whois contact details may result in your registration
and/or other service(s) being suspended or terminated or may not be renewed.

You are required to verify that the current contact data, as it appears in the public whois lookup, is both complete and accurate.
If any updates or changes are required, please make the necessary updates and confirm once completed.

You must reply to this message within 15 days (per icann policy) in order to avoid the disabling of your domain name registration.

Regards,
whois agent
enom, inc., a demand media company
Направих нещата.Опитах се да им пратя писмо (abv.bg) но изглежда че абв-то са блокнати като спам :)
пратих им майл от gmail.
Писах на хостинга си , те казаха че и те са им пратили mail.


Та сега на 22 ще видим , ще ми изгърми ли името :(

Въпроса ми е : те ще ми отговорят ли на писмото че всичко е наред и е потвърдено ?

Също някъде като получих писмото и ПР-а ми падна от 3 на 1, при положение че нямаше упдейт ( май ? )
Да не гугъл да ме е наказа за това !?

По-малък ПР , пък референциите от гугъл скочига с около 150/ден...
 
От: Enom <-> google има ли връзка , наказаха ли ме ?

По принцип са коректни западняците и ти отговарят при каквито и да е условия, но в случая трябва да му мислиш за хоста ти, който ти е регнал домейн със скапан whois. Заради тази грешка Enom са те изкарали мошенник.

И на мен така ми е падал ПР. Мисля, че не е от това. Чакай следващия ъпдейт и трупай линкове. ;)

п.п. един добър сайт не трябва да се влияе от промени в ПР.
 

Горе