ePay забравена парола

Veselin Asenov

Active Member
Здравейте,
Имам следният проблем.. Бях се логнал на старият ми телефон в ePay приложението и си го ползвах повече от 2 години без проблем. Закупих си нов телефон и се оказа че при опт да се логна, съм си забравил паролата. Виждам че за възстановяне на паролата трябва през банкомат с регистрирана карта с услугата “B-Pay” или на каса на EasyPay. Проблема е там, че съм в чужбина и няма как да си възстановя паролата през каса на EasyPay. Въпроса ми е, ако намеря някой служител на каса на EasyPay, дали е възможно да се получат нещата със смяна на паролата?
Поздрави и Весели Празници!
 
Ако нямате регистрирана банкова карта или достъп до банкомат с B-Pay, нямате достъп до офис на Easypay, моля, свържете се с оператор на ePay.bg на телефон 02/9210880.
 
Ако нямате регистрирана банкова карта или достъп до банкомат с B-Pay, нямате достъп до офис на Easypay, моля, свържете се с оператор на ePay.bg на телефон 02/9210880.
Свързах се преди няколко дни, и ми обясниха че трябвало да отида на каса на EasyPay?!?!? Трябвало да си се прибера в България за да си възстановя паролата...
 

Горе