Epay - Превишен лимит

lastsentinel

Active Member
Вчера платих с микросметката си едни 17 лв. и след това ми се наложи да платя 48 лв. и ми изписа превишен дневен лимит. Викам си добре... Сега пак пробвам и ми пък пише превишен седмичен лимит... Какви са тия глупости ? Някой знае ли колко е тоя лимит...
 
От: Epay - Превишен лимит

Ами то пише там някъде. 50 лв май е седмичния лимит на плащанията. Отиди до офис на Ипей и плати таксата - 2 лв май беше.. за да ти махнат тия лимити, щото само ще се мъчиш с тях.
 
От: Epay - Превишен лимит

1 лев е таксата. Казваш, че искаш да се удостовериш пред Ипей за 3-то ниво физическо лице. И не са глупости, така е правилно. Доста келеши правят измами точно през Ипей. Днес имам пресен случай по скайп с такъв индивид.
 
От: Epay - Превишен лимит

Аз си направих фирмения профил с ел подпис ама личния си ми седи с лимитите. Къде да ходя, в офис на easypay ли?
 
От: Epay - Превишен лимит

Аз си направих фирмения профил с ел подпис ама личния си ми седи с лимитите. Къде да ходя, в офис на easypay ли?

да и там може.
аз си верифицирах акаунта в цкб
 
От: Epay - Превишен лимит

И аз си верифицирах 3-то ниво...Искаха ми 2лв... Успех..
 
От: Epay - Превишен лимит

Днеска ходих до банкомата, регистрирах си карта, взеха ми 1 лв. и ми я показва и пак ми пише като се опитам да изпратя пари Превишен седмичен лимит...

П.П. Сега видях, че пък трябвало да платя 5 битови сметки да мина ниво 2. Да си гледат работата
 
Последно редактирано:
От: Epay - Превишен лимит

Днеска ходих до банкомата, регистрирах си карта, взеха ми 1 лв. и ми я показва и пак ми пише като се опитам да изпратя пари Превишен седмичен лимит...

П.П. Сега видях, че пък трябвало да платя 5 битови сметки да мина ниво 2. Да си гледат работата

само с регистриране на карта към акаунта не става..
най-лесно е в офис на изипей, няма и 5 мин. ...
 
От: Epay - Превишен лимит

Нов клиент - има Микросметка,
без IBAN на сметката
Дневен* - 50.00 лв.
Седмичен* - 50.00 лв.
Месечен* - 200.00 лв.

С регистрацията си в ePay.bg клиентът автоматично получава потребителско ниво "1" като "нов клиент" и служебна Микросметка, без IBAN номер на сметката.
За да преминете към ниво "2" - "познат клиент", е необходимо да имате регистрирана банкова карта в своя потребителски профил, с която да платите поне 5 комунални сметки за ток, вода, телефон, парно и т.н през системата (плащането на предплатена услуга не се счита за плащане на комунална сметка).
Ниво "3" - "Регистриран клиент" получават клиентите, които са се идентифицирали пред системата по един от следните начини:
Имат регистриран персонален сертификат за достъп до клиентския си профил в еPay.bg, издаден от една от следните организации: Инфонотари ЕАД, "БОРИКА - БАНКСЕРВИЗ" АД, Информационно обслужване АД, Спектър АД.
Представили са документ за самоличност в офиса на ePay.bg или офис на Easypay или в офисите на банките-партньори на "Изипей" АД (ЦКБ и ПИБ), следните документи:
за физически лица:
- Документ за самоличност;
за юридически лица:
- Документ за самоличност на представляващите дружеството;
- Лицата, които подлежат на вписване в регистър БУЛСТАТ, представят копие от картата за идентификация;
- Удостоверение от Агенцията по вписванията.
* В офис на Easypay идентификацията на потребител се таксува с 1 лв.
 
От: Epay - Превишен лимит

Здравейте, не искам да пускам нова тема просто проблема ма ми е същтият имам сертификата но ниска да се настрой трябва ми да преведа 100лв. и реших да го сваля но не може някой ако може да ми помогне ...
 
От: Epay - Превишен лимит

Това въобще не са глупости. Не знам защо се оплаквате. Чрез подобни лимити се ограничават измамниците. :)
 
От: Epay - Превишен лимит

Това въобще не са глупости. Не знам защо се оплаквате. Чрез подобни лимити се ограничават измамниците. :)

Е как точно ограничават измамниците че не мога да се сетя - Аз разбирам да са ограничили получаването на пари та да има някакъв смисъл - Защо трябва да ограничават изпращането.

Когато някой мами го прави за да получи пари, а не да ги изпрати
 
От: Epay - Превишен лимит

Ако акаунта е разбит, то по-добре да има ограничение в пращането. Също може да е фалшив акаунт, през който просто да преминат някакви пари и от него да се пратят/изтеглят от измамника.
 
От: Epay - Превишен лимит

Маверик Ако акаунтите в които пристигат много пари са удостоверени е напълно достатъчно - Дори и да разбият на някой акаунта къде ще ги прати ако акаунтите в които могат да се получават пари са удостоверени

А колкото до измами те и в банките стават на оня дето го застреляха банката му открадна 10 милиона
 
От: Epay - Превишен лимит

Е как точно ограничават измамниците че не мога да се сетя - Аз разбирам да са ограничили получаването на пари та да има някакъв смисъл - Защо трябва да ограничават изпращането.

Когато някой мами го прави за да получи пари, а не да ги изпрати

Пране на пари? :D
 
От: Epay - Превишен лимит

Емо какво пране на пари в Епай - Хората като перат пари го правят за милиони кой ще тръгне да пере пари на по 200лв и въобще как си го представяш това пране.

А и както ви казах напълно достатъчно е хората които искат да получават по големи суми да се удостоверяват - Това е по важно от колкото за тези които изпращат.

Защото ако някой си е махнал защита и му хакнат акаунта могат да прехвърлят парите в неудостоверен акаунт.
 

Горе