ePay.bg с нов дизайн и мобилна версия

$INeed$

Well-Known Member
Почти са го докарали като новия дизайн на PayPal, но евалата, че са се решили. Наистина им беше време. :)

https://www.epay.bg/v3main/front

Да, вътре изглежда супер. Няма нищо общо....това се казва приятна изненада. Някой да го е разджитквал повече? Да има някакви негови си впечатления?
 
От: ePay.bg с нов дизайн и мобилна версия

Дизайна е много зле. Фирмата, която го е правила просто им е взела парите. Никаква идея що е това типография, responsive design, и какви са днешните трендове.
 
От: ePay.bg с нов дизайн и мобилна версия

И аз тия дни си мислех , как не са сменяли дизайна от самото начало, но пък то имало изненада .
На мен лично ми харесва, макар да е прекалено семпло за платежна система . Има какво да се желае, а пък заглавната си е чист paypal :)

P.S. Сега видях, че ползвам мейл (в epay) с домейн на, който не съм собственик от години , и викам дай да го сменя , давам на смяна на мейл и системата праща 2 мейла един потвърдителен на новия адрес, и един на стария . Ама как да видя в стария, като не е актуален от години ... Много секюр са стананали ,ама според мен това е дупка, защото този домейн сега го притежава друг и най-вероятно вече е разбрал за моя профил в epay.bg (мейла беше order@...) и сега само му остава да отиде на забравена парола ?! :shock:
Нещо май не ги мислят много , много , или са се престарали .....
 
Последно редактирано:
От: ePay.bg с нов дизайн и мобилна версия

Много зле. Не се чете нищо в индекса, не е отивчив дизайна...
Абе някой ги е одрусал за нищо.
 
Хахах, uphero влиза отново силно. Ама си прав баце. Много бледи елементи. Нека вземем менютата долу, аз малко се натоварвам, за да прочета кой линк какво е като анкор. Горната лента дори и няма идея за се прибере малко, за да отвори повече място. Менютата са падащи, като явно са имали идея да сложат нещо в картинките не За нас и Търговци, но само са останали с идеята, а сега изглежда неогледно и спряло. Как са го измислили слайда да е такъв? Странно, уж wide сайт, пък с рамкиран слайдър. Нещо се обърках. :) Ако ще е така, това пространство в страни увисва някак. Нищо лично девелопърите, но правиш сайт за пеймънт система, логин формата трябва да ти е в началото - вижте PayPal, skrill, payza, payoneer. Странно от къде са гледали, но те си знаят. Явно така са го искали или някой нещо не си е направил труда да види каква е тенденцията при такива сайтове. То не тенденция, а си задължително. Вижте страниците Контакти, За нас, и най-вече Помощ. На последната - още не са ъпдейтнали там, а на другите две подредбата е убийствена. :) Лично на мен не ми харесва и определено за мен е крачка назад. Ако ще правиш ново, риспонсив и уайд сайт с пространство, за да "дишат" елементите, толкова много добри примери има, от които може да се взаимства. Тук не знам какво са гледали като тенденции или какви проучвания са правили, но са далеч от истината още. Дано е нещо като бета. :) Вече не съм ентусиазиран да им видя мобилното приложение. :)
 
От: ePay.bg с нов дизайн и мобилна версия

Абе по-добре е от старата версия при всички случаи. От Пейпал са далече много, но поне да е удобно от мобилни пак файда е. Ако не файда, файдица :).
 
От: ePay.bg с нов дизайн и мобилна версия

На мен пък не ми харесва това, че изведнъж всичко е тотално разбъркано и по-трудно се навигира из системата.
 
От: ePay.bg с нов дизайн и мобилна версия

Забравил съм си потребителското име и не мога да взема нова парола. Някакви идеи?
 
От: ePay.bg с нов дизайн и мобилна версия

Ще те накарат да ходиш до техен офис по телефона няма да стане и аз бях така, а сега не мога да си сменя мейла който беше към стар доставчик и не ползвам вече, а и няма как и пак трябва да ходя, защото при опит да го сменя ми праща код за потвърждние и на стария и на новия мейл егати олигофренията вярно сигурност, ама чак да ме ракарват до офисаа за това е идиотско.

А за дизайна ми дреме важното е да е юзърфрендли, ама кат гледам не е и това същата неразбория като предишния.
 
От: От: ePay.bg с нов дизайн и мобилна версия

Майната им, нямат офис в Казанлък.
Ще те накарат да ходиш до техен офис по телефона няма да стане и аз бях така, а сега не мога да си сменя мейла който беше към стар доставчик и не ползвам вече, а и няма как и пак трябва да ходя, защото при опит да го сменя ми праща код за потвърждние и на стария и на новия мейл егати олигофренията вярно сигурност, ама чак да ме ракарват до офисаа за това е идиотско.
 
От: ePay.bg с нов дизайн и мобилна версия

Супер е новия дизайн и поне според мене е по-добър от дизайните на paypal, skrill, да не говорим за payoneer (ползвам ги и трите). Говора не само за първата страница, а за целия сайт. Навигирането по-удобно от преди и има някой нови възможности и улеснения. Например, ако имаш смс код за защита преди плащане, сега като вземеш да плащаш ти праща кода и ти се показва поле за въвеждането му без да се местиш на друга страница. Преди трябваше да се сменят няколко страници. Може да се махат регистрирани карти, сметки. Направо "юзър експириънс" е на доста добро ниво. Има и малки забележки, като липсата на форма за контакт, но това са неща, които не се използват всеки ден, така че не са проблем.
 
От: ePay.bg с нов дизайн и мобилна версия

Аз от няколко месеца ползвам мобилното им приложение за андроид. Даже работи без електронен подпис, при положение че профила ми е с такъв. Просто се дава разрешение да се ползва от устройството и се въвежда ПИН код. В сайта скоро не бях влизал дори.
 
Re: От: ePay.bg с нов дизайн и мобилна версия

Форма за контакт има преди да си се логнал, а после не, което е странно за мен.

Някой има ли идея колко са ги удрусали за това чудо? Дано не е много, защото ще е още един кофти пример. Не знам тези, който го харесват, какво точно си представят за добър дизайн, но да, по-добър е от стария, който беше една кошница с гувна, но и тук нещо не са пренесли на 100% идеята на новото. А не е като да не ползвам тази система
 
От: ePay.bg с нов дизайн и мобилна версия

Има неща за доизпипване. То си пише, че е бета. Надявам се, че ще ги оправят. Иначе е много хубаво, с изключение на главната, която са си я "тафнали" от пейпал.
 

Горе