ePay

Здравейте искам да попитам ако някой ми прати пари по ePay онлайн - аз мога ли да ги взема от офис на ePay кеш - без кредитна карта
 
От: ePay

Здравейте искам да попитам ако някой ми прати пари по ePay онлайн - аз мога ли да ги взема от офис на ePay кеш - без кредитна карта

Да. Можеш от офис на Изипей, като в профила ти има възможност да изпратиш пари на човек до гише на ИзиПей, като мисля че за изтегляне няма комисион, но може и да те излъжа.
 
От: ePay

Може да ги пратиш, да. Ето как:
1) Влизаш си в профила в epay.bg
2) Отиваш на страница преводи
3) Избираш "Изпратете паричен превод към EasyPay"
4) Попълваш данните. Като при данни на поучателя е нужно само да въведеш името му, без егн и т.н. Трбява да въведеш трите имена.

Мисля, че имаше такса, но тя беше малко не помня точно...
 
Здравейте искам да попитам ако някой ми прати пари по ePay онлайн - аз мога ли да ги взема от офис на ePay кеш - без кредитна карта

Здравей и добре дошъл. Успехи тук и дано успееш по твоя въпрос. ;)
 
От: ePay

Има такса, но не е прекалено висока. Има таблицата с таксите в сайта, но съм през телефона. Сигурно ако се потърси чрез гугъл ще излезе информацията.
 
От: ePay

Привет и за да не отварям нова тема, ще вместя въпроса си тук с надеждата, че някой ще ми отговори. :)

Има ли проблем, ако потребител е регистриран в ePay с едно име, а плаща сметките на лице с друго име (следователно ЕГН, телефон и др.)?
 
От: ePay

Не виждам проблем. Who cares about the funding source? Нали bills и без това ще са платени и ще бъде отчетено „ПЛАТЕНО!“, никой няма да си играе да изследва по какъв начин е било платено, откъде, как и кога, камоли дали е било извършено плащането от original owner.
 
От: ePay

Може да ги пратиш, да. Ето как:
1) Влизаш си в профила в epay.bg
2) Отиваш на страница преводи
3) Избираш "Изпратете паричен превод към EasyPay"
4) Попълваш данните. Като при данни на поучателя е нужно само да въведеш името му, без егн и т.н. Трбява да въведеш трите имена.

Мисля, че имаше такса, но тя беше малко не помня точно...


По т.4 не е съвсем така.
Редовно си пускам преводи(сам на себе си) от Epay към Easypay и винаги иска да въведеш Имена, ЕГН И(или) лична карта и дата на издаването ѝ.
макар че не са отбелязани като задължителни полета, ако не попълниш поне някое от тях, не позволява превод.

Таксите са малки: за суми до 100 лв. са стотинки, за суми до 500 лв. са 3лв. и някакви стотинки.
 

Горе