ErrorGraphix - 404 has been found.

EGraphix

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
16   0   0
7859972O.jpg


Тук може да видите предишни мои проекти.


Клик на снимката :)




------------------------------------------------------------------------------------------


За повече информация и въпроси, пишете в темата или на Лично Съобщение, както и на [email protected]

koricata.png


image.jpg


Zzadoma.jpg


topbanner2.png


Ibanners3.png


CardPresent.png


Bnr1.jpg
 
Последно редактирано:
От: ErrorGraphix - 404 has been found.

Ах , изтървах промоцията.. Успех!
 
От: ErrorGraphix - 404 has been found.

И аз оставям идеята в твоите ръце, от мен съвет или насока за дизайн не ти трябва. Не съм по тая част.
Мерси.
 
От: ErrorGraphix - 404 has been found.

Благодарности на колегата Still Free за хубавото лого - получих 2 варянта, като втория определено ми допадна повече - добре свършена работа, бързо и точно.
 
От: ErrorGraphix - 404 has been found.

Имам честта да познавам човека лично. Смея да твърдя, че има много добро виждане и работи много добре!

Успех с Работата ;)
 
От: ErrorGraphix - 404 has been found.

Логото на мен лично ми допадна.
Връзва се със сайта поне цветово, вече ще оставя на колегите да дадат оценка, че аз съм скаран с дизайна.
Жив и здрав.
 
Re: От: ErrorGraphix - 404 has been found.

Логото за Blinky.

7881298v.png

Страхотно лого и наистина много професионално отношение получих от човек. Харесва ми работата му и определено ще бъде използвано в проекта, който предстои. ;)

Силно препоръчвам и пожелавам на дизайнера само успехи и много поръчки, защото определено ги заслужава. :)
 
От: ErrorGraphix - 404 has been found.

Това на блинки логото по негово задание или е твой проект. Защото много ми прилича на трипадвайзър-а. Иначе фб. корицата е много добра. Хубаво е, че постоянно се присъединяват нови дизайнери към форума.
 

Горе