Et$y & Pay0neer

picaroon

New Member
Здравейте ! Предполагам, че не мога да вържа такава карта към магазина си в етси... нито към пейпал. Някакви други идеи за подобен тип действия? Може и на лично. Благодаря !
 
Благодаря, Шерифе ! Върнах се да проверя пак за ново инфо, тъй като тъкмо баща ми ми се обади, че от иКард са ми изпратили нова карта. Което ме накара да прочета няколко теми тук - въпросът ми е - мога ли да вържа leupay с пейпал и да си пращам там пари? :) Съжалявам, крайно съм 'бос' в тези финансови теми.
 
LP до колкото съм ги чела издават MC и Visa. Ако картата ти е Visa, трябва да имаш в нея ПОНЕ €3-4 и активирана SMS опцията, и тогава се пробвай да я добавяш в PP. Ако стане, после я и confirm/verify, получавайки Expuse Code-а as SMS (ако няма опция, чакаш си обичайните дни да дойде на извлечението), въвеждаш и става Verified. Не е проверявано това, ти ще си 1-ви.

Ако е MC, пак може да се добави, не и да се теглят кинти към нея, а само да се разплаща човек през нея като funding source. Само към Visa може да се тегли.
 
А картата, която ще ми издадат дали ще е от България? Тоест ясно ми е, че мога да тегля от банкомати, срещу съответната такса, но преводите минават ли през централната банка / български банки?
 

Горе