ETARGET = мошеници, лъжци и крадци!!!

uni-web

Well-Known Member
Не става въпрос за много пари, но ми писна да ме лъжат и мотат като някой тъпак.

Имам за плащане за миналия месец:
Сеп - 2014
141.73 лв.
open.png
Неплатено. Приготвено за плащане

Принципно предишните плащания са ми били извършвани дори и със забавяне най-късно на 22-втори на следващият месец.

След разговор с тяхна служителка от ден и нещо вече, и препращане на мейли и нерви все-още няма нито отговор, нито изплащане на сумата.

Искам да помоля колегите за помощ, никога не съм падал толкова , но в момента положението ми е много зле, и мисля , че те трябва да си понесат отговорността и да си изплатят сумите които дължат.

Защото както са 140 лева така можеше и да са 4000 или повече.

А, аз ще си търся как да се оправям , ако не си ги получа.

Прилагам скрийн от профила, като нарочно съм отрязал предишни плащания и други данни за профила:

FireShot Screen Capture #218 - 'ETARGET_bg - Партньорски страници' - bg_etarget-media_com_partne.jpg
 
От: ETARGET = мошеници, лъжци и крадци!!!

Аз имах разправии с тях, за около 1500 лева. Понеже пишеш, че били преведени, а пък iBANA, който бях въвел беше NQMAMZASEGA
Тоест няма на кой да са го пратили, а и не вярвам да пращат пари до такива измслени iBANI..

Но... след около седмица или повече не помня чакане и разправии, се свързах с този човек [email protected]
Той малко забавено отговаряше, но ми се изплатиха паричките и всичко беше точно.

eTarget са голяма мрежа, няма да те запалят с пари повярвай :)
Просто съпорта, не им е много добър, и е хубаво дори, ако четат форума, да си вземат обеца на ухото и да си затегнат Supporta
(3-4 пъти дори им бях звънял по телефона без отговор.)

Успех братле!
 
От: ETARGET = мошеници, лъжци и крадци!!!

Мерси братле, аз мейли изпонаизпратих и по телефона говорих доста пъти вече. Не знам този човек дали още работи за тях, за да му пиша.
Аз имах разправии с тях, за около 1500 лева. Понеже пишеш, че били преведени, а пък iBANA, който бях въвел беше NQMAMZASEGA
Тоест няма на кой да са го пратили, а и не вярвам да пращат пари до такива измслени iBANI..

Но... след около седмица или повече не помня чакане и разправии, се свързах с този човек [email protected]
Той малко забавено отговаряше, но ми се изплатиха паричките и всичко беше точно.

eTarget са голяма мрежа, няма да те запалят с пари повярвай :)
Просто съпорта, не им е много добър, и е хубаво дори, ако четат форума, да си вземат обеца на ухото и да си затегнат Supporta
(3-4 пъти дори им бях звънял по телефона без отговор.)

Успех братле!
 
От: ETARGET = мошеници, лъжци и крадци!!!

Еми добре крив съм, че навъртях сигурно поне 5-6 лева телефон за да си взема това което съм изкарал. Даже не е ясно дали ще си го взема, ама нищо имаш желязна логика....
Много ясно. :)
 
От: ETARGET = мошеници, лъжци и крадци!!!

Благодаря на всички, за помощта особено на хората които на политическа основа се пуснаха.
 
От: ETARGET = мошеници, лъжци и крадци!!!

Никога не съм имал проблеми с тях, идват си автоматично плащанията. С мейли не се мъчи, там наистина не са много отзивчиви.
Във футъра има Hotline, поне на мен са ми отговаряли почти светкавично.
 
От: ETARGET = мошеници, лъжци и крадци!!!

Аз вече 7 разговора направих с тях братле.
Никога не съм имал проблеми с тях, идват си автоматично плащанията. С мейли не се мъчи, там наистина не са много отзивчиви.
Във футъра има Hotline, поне на мен са ми отговаряли почти светкавично.
 
От: ETARGET = мошеници, лъжци и крадци!!!

Ще платят няма друг начин, ама са бавни

може пък парите им да са в КТБ :lol:
 
От: ETARGET = мошеници, лъжци и крадци!!!

Препоръчвaм ти дa ги смениш. Понеже сaйтa ми е в рaзрес с прaвилaтa нa aдсенс a и е с бг. трaфик тествaх голямa чaст от реклaмните мрежи в бг. От одобрилите ме бе adwise тaм се зaкрепих нa среднa ценa от 0.10 ст. зa клик a при етaргетa повече от 0.07 ст. нa клик не виждaх, дaже веднъж имaх клик зa 2 ст. Нaпрaви същото кaт мене подбери ги нa тестови период от по еднa седмицa.
 
От: ETARGET = мошеници, лъжци и крадци!!!

При мен за Септември месец изплатиха на 20.10.2014 г. Досега само веднъж са забравяли да платят. След като им писах след няколко дена платиха.

Дръж ни в течение с това.
 
От: ETARGET = мошеници, лъжци и крадци!!!

Имал съм среща с Христо Николински. Остави впечатление за много сериозен и надежден.

Но тогава те искаха от мен пари. В случая те трябва да дават и не знам...
 
От: ETARGET = мошеници, лъжци и крадци!!!

Да не отварям нова тема, ако може да попитам в тази.

Кои рекламни мрежи искат фирма, за да можеш да работиш с тях и кои не искат.

Мога ли да работя в ETarget без фирма и съответно в AdWise без фирма.
 
От: ETARGET = мошеници, лъжци и крадци!!!

Не е лошо питането ти? Интересува не един или двама...
Започнаха да изискват доходите от реклами задължително се декларират.
Ще оцелеят фирмите с опит и престиж зад гърба си, които предлагат И Изход от тази ситуация, т.е. алтернатива - виртуална сметка /закупуване на продукти, използване на точки или цени за други услуги без осчетоводяване/.
Да не отварям нова тема, ако може да попитам в тази.

Кои рекламни мрежи искат фирма, за да можеш да работиш с тях и кои не искат.

Мога ли да работя в ETarget без фирма и съответно в AdWise без фирма.
 
От: ETARGET = мошеници, лъжци и крадци!!!

Да обобщя до момента:

Благодаря на колегата (той си знае кой е) дал ми телефона на Христо Николински.

Разговарях с него на 30-ти следователно ми каза, че в условията пише изплащане на сумата до края на месеца, и аз предположих, че на другият ден (сиреч 31-ви) сумата ще бъде платена.

Нямаше ме няколко дни пред компа в понеделник погледнах никаква промяна нито пари нито нищо.

Звъннах пак, разговарях поиска ми ид. на профила дадох му гои обеща, че ще оправи нещата и ще получа мейл.

Е да ама, никум ни сват, ни на булката брат, единственото направено нещо бе в профила ми в сайта им да съберат старата сума с тази която трябва да ми се плати и за този месец. Преди малко реших да звънна след като видях, че няма нищо пак, и човека ми каза ами аз нищо не мога да направя предал съм го на колегите да преглеждат.

Сериозно ли е според вас това?
 
От: ETARGET = мошеници, лъжци и крадци!!!

Не сте добре да се занимавате с БГ фирми за Pay Per Click... Излъгаха ме няколко пъти други фирми и вече не работя с БГ фирми. Само с Гугъл адсенс.
А как точно ме излъгаха - не ми отчитаха кликове. И то много, ама докато се усетя, кой знае колко пари съм изгубил.
Те etarget не са бг фирма, ама щом имаш с българи в тукашния офис вземане-даване, пак същото.
 
От: От: ETARGET = мошеници, лъжци и крадци!!!

Междо другото вече двама колеги ми споделиха единия, го мотали за 800 лева 8 месеца, другия направо го запалили 700 лева.
Не сте добре да се занимавате с БГ фирми за Pay Per Click... Излъгаха ме няколко пъти други фирми и вече не работя с БГ фирми. Само с Гугъл адсенс.
А как точно ме излъгаха - не ми отчитаха кликове. И то много, ама докато се усетя, кой знае колко пари съм изгубил.
Те etarget не са бг фирма, ама щом имаш с българи в тукашния офис вземане-даване, пак същото.
 
От: ETARGET = мошеници, лъжци и крадци!!!

Всъщтност като се замисля, и аз при приблизително трафк който беше озигуряван на сайтовете на които им вървеше рекламата приблизително не е падал за месец пот 10к. , а пика беше над блиц близо 200к. как само 150 кинта, ама майната му то аз това го правех най-вече в услуга на колега, но все-пак препечеленото малко или много е редно да си го получа мисля аз.
 

Горе