Facebook групи

GeorgiTodorov

Active Member
Здравейте, имам едни блогове на наразлични езици и ми се иска да ми промотирам постовете малко във Facebook групи. Имам блогчета на български, испански, английски, шведски, естонски и още доста :)
Някаква идея как да намеря групи за съответния език?
 
От: Facebook групи

Зависи на каква тематика са ти блоговете. Например ако са кулинарни пишеш в търсачката на ФБ "рецепти" или нещо кулинарно на съответния език и от резултатите си отваряш само предложените групи. Профилите и страниците ги пропускаш. Но в групите не обичат само линкове! Там трябва да се общува, за да има добър ефект от промотирането :)
 
От: Facebook групи

Дам, имам си хора, които пишат статиите на съответния език и те ще се грижат за промотирането по групите и ще пишат по нещо, да не са само линкове. Другото, което ми идва на ум е да търся фб профили от съответната държава и да проверявам в кои групи членуват. Всичко, което ми идва като идея до момента е свързано с тежък ръчен труд :)
 
От: Facebook групи

Според мен няма как да избегнеш ръчния труд, но задължително трябва да е тематично подбрана групата, защото иначе ще получиш изтриване на публикацията и постоянна забрана!
 

Горе