Facebook и Фактурите

alabam4eto

Active Member
Здравейте,
От известно време Facebook издава читави фактури, които минават лесно през счетоводителя и са направени абсолютно кадърно.
Но имам следното питане има ли опция да се издава веднъж месечно или 4 пъти месечно фактура или опция за издаване на фактура при достигане на определена сума ???

Проблема при мен е че ме таксува всеки ден, което прави +30 Invoice за месец счетоводителя ми ще полудее и ще иска да преговаряме за цената на услугите му....
 
То реално чарджване на картата е веднъж седмично или достигане на дадена сума. Май беше $50.

Свържи се със съпорта, защото политиката им е на срок или сума, а ги явно я удряш бързо. :)
 
От: Facebook и Фактурите

Очакавах още малко мнения
 
Сори, пич:

Can I schedule less frequent charges or pre-pay for my ads?

At this time, you’re not able to schedule less frequent or pre-payments for ads.

You’ll be billed for ads you’re running each time you reach a certain billing threshold, and at the end of the month for any outstanding balance. The first threshold is $25 and will rise with each successful charge to $50, $250, $500 and $750.

Пиши им, но мисля, че това е за сега: https://www.facebook.com/help/contact/489019667821075

Скоро предполагам ще ти вдигнат лимита. Аз съм ситгал макс до $250, което си е една не лоша месечна кампания. :)
 

Горе