Facebook ми блокира страницата

EASYSURVIVOR

Well-Known Member
Фейсбука ми блокира страницата и ме изрязаха да мога да пускам реклами.. профила е блокиран..

страницата пък изобщо не се вижда имах 5000 лайк доволни клиенти.. явно някой се е оплакал.. спряха ми рекламите и след 10 мин профила ме изхвърли после излизаше съобщение че някви 3 страни са се оплаквали или нещо такова и съм пускал реклами без права.. има ли шанс да си върна страницата ? Идеи?
 
3rd party.... тоест "трети страни"... рекламите ти са съдържали графични материали или друга чужда собственост или в текста е имало споменати търговски марки, чейто реплики се продават. През последната седмица е масово, явно има вякаква кампания.
 
Да и от 100тци хиляди страници са открили моята страница с 5000 лайка.. има доста страници дето продават репици с по 50 100 хиляди лайка.. тях никой не ги пипа.. направо да се изненадва човек.. да не говорим пък за Турция.. там всичко е реплики.. баси нещастниците са тия от фейсбук.. да им го начукам .. дано който ми е изтрил страницата да го изнасилят.. педали долни платих им за 2 години над 4000 долара за реклами..
 
Имам един друг въпрос.. понеже имах 150 долара трупани реклами? ще си ги изтеглят ли? да блокирам ли картата тъй като профила за реклама също е блокиран..
 
Имам един друг въпрос.. понеже имах 150 долара трупани реклами? ще си ги изтеглят ли? да блокирам ли картата тъй като профила за реклама също е блокиран..
Много бързо се отказваш. Имаш ли мейли? Вероятно да, какво пише в тях?
 
Човече, всяка работа, която подхванеш се крепи на малшанса или на късмета. Как очакваш устойчив безнес в дългосрочен план?!? Мантрата "щом другите могат, значи и аз ще го правя" и жалкото хленцане "ама тях не ги пират, само мене ме отрязаха" вървят винаги заедно. Добре че не наля 3к в снимачна техника. Блокирай картата, нека страдат без тези $150, а другите 4000 дето ще ги загубят от теб през следващите 2 години ще доведат до спад в цената на акциите им...
 
Имам някви емайли във фейсбук, че съм имал оплаквания от 3 та страна че съм нарушавал права на някоя марка обаче репорт е към рекламите.. добре де но тогава защо не ме предупреждават или пък да ми изтрият само профила за реклами, а не цялата страница.. някой яко ме е репортнал.. ще ги еба педалите.. пък аз нямах такива реклами.. дето да е марка..
 
има начини, ама ще излезне скъпо
Ей сега се свързах с фейсбук.. те има ли някакъв откъсан лайв чат.. казаха че са ми свалили страницата окончателно това е отгова от екипа заради някакви правила.. щели да ми върнат рекламния акаунт до няколко дена и щял съм да мога да си направя нова страница.. разбирала че има такива много страници като моя но това е бил окончателния отговор..

казах им че това е дискриминация хахах.. ще ги еба педалите за кво да ми върнат акаунта, да им платя 150 долара допълнително
 
Много бързо се отказваш. Имаш ли мейли? Вероятно да, какво пише в тях?
Еми при положение, че знае къде бърка и е яко против правилата на Facebook, по-скоро е да преосмислиш стратегията, отколкото да спасяваш нещо, което трудно ще успееш да обориш. А да се правиш на неразбрал рядко минава, не и при тези и Google, примерно. :)

Напоследък и аз чувам такива резачки, читави страници, но кофти реклами или продукти. Последното, за което разбрах беше нещо около афф. продукти, които си се рекламираха от името на уж самия производител, а реално са афф. То нито афф. се позволява, нито да се представяш за вендора. :)

Колкото да им ревеш на тези глупаци да ти върнат страницата и профила, е доста загубена клауза. На мен още ми връщат стар профил. Пълни дървеняци и смотаняци са там.
 
Нищо няма да ти върнат. Даже се съмнявам и профила да ти възстановят. На мен ми блокираха преди време един сайт, без никаква причина. При положение, че имам 5 едни и същи, просто този го отнесе. Явно е паднал под радара. Предполагам в момента има някаква кампания за магазините и рекламите преди Черния петък. Разчистват явно пазара, защото изведнъж спря трафик. Спряха рекламите - само наливаш пари без нищо. Не е като за първи път. Отделно гледам вкарват някакви нови функции. Статистиките им не работят - примерно колко пари си изразходил/колко човека са го видели/колко са писали и тн.

В твоя случай просто - правиш нова страница/нов акаунт и продължаваш напред. Като е хубаво да си направиш резервни профили и страници, защото някой ден пак ще изгърмиш.
 
както казах излиза скъпо, но при сериозен интерес ЛС.

giphy.gif
 

Горе