Продава се: Facebook профили

Vesakaa2

Member
Рейтинг - 50%
1   1   0
Здравейте имам фб профили нови и над една година в който има маркетплейс също така не е рекламирано с тях инса верифицирани приемам цени по 15 лв на профил или.....

Последно редактирано:

Pesho1234

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Имам интерес към всичките профили, може ли линк, или поне детайли за брой приятели и от къде са им приятелите?

noproblem

Member
Рейтинг - 90%
9   1   0
Аз платих в понеделник няколко профила , но вече трети ден ни вест , ни кост от тях ... Дано да дойдат скоро ...

И при мен е същата ситуация. Платих предварително във вторник, сумата беше получена още същия ден на каса на Изипей.
От тогава само аз го търся, уж до снощи щеше да ги прати, пак аз трябваше да му пиша, човека бил много " зает " да чакам, щял да ми ги даде, кога не уточни.....

Виждам, че е във форума от скоро и явно не трябваше да му плащам предварително, но понеже преди го били " лъгали"...

Пиша за да предупредя другите потребители.Ще видим какво ще стане и сигурно ще се наложи да публикувам комуникацията ни тук.
Добре е админите да обърнат внимание, във форума съм от години и до сега не е имало подобни случки.

Vesakaa2

Member
Рейтинг - 50%
1   1   0
И при мен е същата ситуация. Платих предварително във вторник, сумата беше получена още същия ден на каса на Изипей.
От тогава само аз го търся, уж до снощи щеше да ги прати, пак аз трябваше да му пиша, човека бил много " зает " да чакам, щял да ми ги даде, кога не уточни.....

Виждам, че е във форума от скоро и явно не трябваше да му плащам предварително, но понеже преди го били " лъгали"...

Пиша за да предупредя другите потребители.Ще видим какво ще стане и сигурно ще се наложи да публикувам комуникацията ни тук.
Добре е админите да обърнат внимание, във форума съм от години и до сега не е имало подобни случки.
Слушай ме сега лапе има повод 30/31/1 не мога да ти обърна внимание защото се приготвяме за нова година казах ти не е нужно да пишеш в темата на 1ви ти давам профилите и вече не ме занимавай. Работя с хора не дъм ги запалил точно тебе няма да запаля

Горе