Продава се: Facebook профили

noproblem

Member
Рейтинг - 90%
9   1   0
Слушай ме сега лапе има повод 30/31/1 не мога да ти обърна внимание защото се приготвяме за нова година казах ти не е нужно да пишеш в темата на 1ви ти давам профилите и вече не ме занимавай. Работя с хора не дъм ги запалил точно тебе няма да запаля

Вече всички придобиха представа, колко е коректен и точен потребителя.

След като си зает, това се уточнява предварително. Можеше културно да напишеш, кога ще ги пратиш. Още повече, че става въпрос за 5 мейла за вход и пароли, работа за 5 минути.

По-долу е цялата комуникация между нас .

Един съвет - научи се да се държиш по- културно с клиентите си и с хората, като цяло, ще ти бъде от полза, както в бизнеса, така и в живота .

Оставям проблема в старата година. За тази сума няма да си " образувам нерви", приеми, че те черпя с едно за Новата година.

ПП Заличени са само личните му данни, за негова безопасност.

Screenshot_20201231_162231.jpgScreenshot_20201231_162243.jpgScreenshot_20201231_162504.jpgScreenshot_20201231_162523.jpgScreenshot_20201231_162539.jpgScreenshot_20201231_162555.jpgScreenshot_20201231_162547.jpgScreenshot_20201231_162604.jpg

Vesakaa2

Member
Рейтинг - 50%
1   1   0
Вече всички придобиха представа, колко е коректен и точен потребителя.

След като си зает, това се уточнява предварително. Можеше културно да напишеш, кога ще ги пратиш. Още повече, че става въпрос за 5 мейла за вход и пароли, работа за 5 минути.

По-долу е цялата комуникация между нас .

Един съвет - научи се да се държиш по- културно с клиентите си и с хората, като цяло, ще ти бъде от полза, както в бизнеса, така и в живота .

Оставям проблема в старата година. За тази сума няма да си " образувам нерви", приеми, че те черпя с едно за Новата година.

ПП Заличени са само личните му данни, за негова безопасност.

Виж файлът 20705Виж файлът 20706Виж файлът 20707Виж файлът 20708Виж файлът 20709Виж файлът 20710Виж файлът 20711Виж файлът 20712

Не е за 5 минути работа имам 100 акаунта, ако не и повече всички са в списък няма как да знам кой какъв е имам най различни започвам от 1-вия акаунт и ги подбирам акаунт по акаунт не няма да ме черпиш ще ти ги дам на 1ви

noproblem

Member
Рейтинг - 90%
9   1   0
За първи път срещам толкова некоректен потребител във форума. 60 лв на вятъра.

Тук всеки може да види "черно на бяло", какво се случва, ако реши да работи с Vesakaa2 - Веселин Чотров от Асеновград.

Какво може да видите от кореспонденцията помежду ни, днес той благоволи да изпрати 3 профила /при платени 5/, който са правени ДНЕС, малко след като му писах. По- долу са доказателствата.

Screenshot_2021-01-06 (4 непрочетени) - АБВ поща.png

Screenshot_2021-01-06 (4 непрочетени) - АБВ поща(1).pngScreenshot_2021-01-06 (4 непрочетени) - АБВ поща(2).png

Screenshot_2021-01-06 Здравей.pngScreenshot_2021-01-06 Здравей(1).png

Това са профилите, всеки може да види:

Vesakaa2

Member
Рейтинг - 50%
1   1   0
Доста претинциозен клиент не знае какво иска
Единствения клиент който не мога да се разбера!

noproblem

Member
Рейтинг - 90%
9   1   0
Доста претинциозен клиент не знае какво иска
Единствения клиент който не мога да се разбера!

Абе ти наистина нямаш срам, че и feedback оставил нашия....

Я си виж съобщенията, какво си ми писал в началото- профилите са над 1 годишни и после пращаш профили правени ДНЕС - вижда се от потвърждението в Abv.bg

То бива бива да си нахален, неграмотен и арогантен, но всичко си граница!

Има ли някой потребител, който да е работил с този и ако да, какво е получил ?

manuel

Active Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Абе, ако наистина си направил нови профили и си ги продал по 15лв бройката, не е много яко.
Не обвинявам никой, но реално така и не беше опровергано това твърдение.

Vesakaa2

Member
Рейтинг - 50%
1   1   0
Пич, искаш ли да поканиш приятелите на тия профили да харесат 2 мои страници, разбира се плащането ще е след свършена работа, че си опасен..хаха
Пиши ми на ЛС за оферта

AeonSpoke

Active Member
Рейтинг - 66.7%
2   1   0
Пичове, тия фб профили знаете ли, че принципно са крадени? Това се случва много лесно. Декриптира се базата данни на някой онлайн магазин за кифленски парцали и от там им се гепят мейли, пароли за акаунтите и т.н.

Общо взето това е долна историйка :)

Vesakaa2

Member
Рейтинг - 50%
1   1   0
Пичове, тия фб профили знаете ли, че принципно са крадени? Това се случва много лесно. Декриптира се базата данни на някой онлайн магазин за кифленски парцали и от там им се гепят мейли, пароли за акаунтите и т.н.

Общо взето това е долна историйка :)
Хаха, това което казваш няма нищо общо

Vesakaa2

Member
Рейтинг - 50%
1   1   0
Внимавайте хора, аз му писах на лични, че ще му се плати само след свършена работа и ни вест ни кост за сега.
Правете си изводите.
Хаха просто ти написах да ми дадеш оферта и разбрах че не искам да правя сделка с теб защото си ми странен

Federer

Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
И за какво са ви тези профили? Платете си по-добре на фейсбук за реални хора имащи интерес към вашия бизнес/продукт/страница.

nikiboy

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
И за какво са ви тези профили? Платете си по-добре на фейсбук за реални хора имащи интерес към вашия бизнес/продукт/страница.
Правиш страница за.... примерно Горда Стара планина. Качваш снимки, знамена, чеситит 3-ти март и т.н, пускаш 10лв реклама и правиш на тая тематика 1000 лайка. После купуваш малко профили с по 300-400 приятели, каниш ги да ти харесат страницата, качваш в тях линкове и шерваш публикации. Така за година правиш 100 000 лайка. Продаваш страницата на някой стартиращ предприемач и с парите си купуваш маркови маратонки. :) . Той сменя името ( мисля че можеше само веднъж за профила ), или я слива с действаща негова страница (наизуст говоря, имаше нещо такова), и има 100 000 последователи, а продава примерно МЕД!

Federer

Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Правиш страница за.... примерно Горда Стара планина. Качваш снимки, знамена, чеситит 3-ти март и т.н, пускаш 10лв реклама и правиш на тая тематика 1000 лайка. После купуваш малко профили с по 300-400 приятели, каниш ги да ти харесат страницата, качваш в тях линкове и шерваш публикации. Така за година правиш 100 000 лайка. Продаваш страницата на някой стартиращ предприемач и с парите си купуваш маркови маратонки. :) . Той сменя името ( мисля че можеше само веднъж за профила ), или я слива с действаща негова страница (наизуст говоря, имаше нещо такова), и има 100 000 последователи, а продава примерно МЕД!
Особено смешни са ми страници с по 100к души и на публикация, не могат да съберат 10 лайка. Мисля, че отдавна вече хората не гледат лайковете, стига да не са от рода на 20-50-100.

Горе