Facebook профил със 175$ реклама

vbogoev

New Member
Рейтинг - 100%
14   0   0
Здравейте,

реших да си продам единия акаунт, който съм заредил със 175$, понеже плановете ми се промениха малко.

Акаунта е готов за употреба, до 2 месеца трябва да се изразходи сумата.


Начална цена: 45$
Стъпка: 5$

Купи сега: Няма.

Гаранция давам само, ако акаунтът бъде баннат поради моя вина. Ако бъде баннат заради самата реклама - нищо не гарантирам. :)

Въпроси на ЛС или тук в темата.

Начало на търга: веднага
Край на търга: 17.01.2012 22:00

Ако до края никой не го пожелае на дадената цена си остава за мен forever. :)
.<br /><br /> Домейн Име | URL: facebook.profile<br /><br />Приблизителна Цена: 45$<br /><br />Уникални Посетители за Месец: до 100<br /><br />Page Rank: N/A<br /><br />Уникално Съдържание: Няма Съдържание<br /><br />Система: N/A<br /><br />Дизайн: N/A<br /><br />Начини на Плащане: PayPal, Moneybookers, epay, друго<br /><br />Мога да дам достъп до Гугъл Аналитикс или генерирания PDF: НЕ<br /><br />
 
От: Facebook профил със 175$ реклама

Цц. Как се опитвате да правите пари с безплатните купони.

Аре стига хейтвал. :)
Да те кара някой насила нещо да правиш? Седиш тука и сереш по темите на хората само...
Готов акаунт за реклама със заредени 175$ не съм виждал безплатно, ако намериш - пиши ми и ще се извиня публично.

dekemvri и er0s Благодаря ви, че се включвате в търга толкова от рано. :)
 
От: Facebook профил със 175$ реклама

Аре стига хейтвал. :)
Да те кара някой насила нещо да правиш? Седиш тука и сереш по темите на хората само...
Готов акаунт за реклама със заредени 175$ не съм виждал безплатно, ако намериш - пиши ми и ще се извиня публично.

dekemvri и er0s Благодаря ви, че се включвате в търга толкова от рано. :)
Хаха, кой хейства, като ти убих бизнеса с ваучери??
Това са безплатни ваучери за $100 $50 и $25 долара.
В момента мога да си направя акаунт и да го заредя със $75 на мига ...
 
От: Facebook профил със 175$ реклама

Е стига де...дори и да е вървял по пътя и да е намерил 50 лв. те си струват 50 лв., а не са без стойност защото човекът решил да пазарува с тях ги е намерил. Оставете човека да си продава, че напоследък всяка тема се превърна в "безплатна".
 
От: Facebook профил със 175$ реклама

Е стига де...дори и да е вървял по пътя и да е намерил 50 лв. те си струват 50 лв., а не са без стойност защото човекът решил да пазарува с тях ги е намерил. Оставете човека да си продава, че напоследък всяка тема се превърна в "безплатна".
Хаха. Ето това означава безплатно -
http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=29745
В края на темата има линк и към $25 , може и той да си зареди акаунта с тях и да станат направо 200 :)))
 
От: Facebook профил със 175$ реклама

По принцип не сера по темите. Ама хубаво - направил си акаунт, заредил си го с ваучери, нормално да го продадеш, все пак си вложил труд.
Ама 50$ да искаш за няма и час работа е малко прекалено, поне за този форум в който всички са наясно как стават нещата.
Тия Бай Ганьовски далавери може и да вървят някъде другаде.
 
От: Facebook профил със 175$ реклама

Добре давам репичка на този който ми зареди един акаунт,аз поне незнам как да го свържа,вече съм ползвал е-майла си.. :)
 
От: Facebook профил със 175$ реклама

Да карам някой насила да го взима пак питам? На мен не ми трябва в момента и съм решил да го пусна за продажба. Устройва ме сума над или 45$. Никой не е длъжен да наддава, всеки ги знае тия теми с безплатните ваучери, какъв ви е проблема?

"Убивал ми бизнеса" - то па един бизнес, ако се хранех от това да не съм жив...

На който не му изнася да не пише, във всяка тема само хейтите как нищо не струвало и не знам си кво. Големи отворковци... Като не те кефи подминавай и тва е...

Намери ми безплатни 100$ ваучери и безплатни активирани Ads акаунти и пак казвам - ще се извиня публично. До тогава моля, да не ми серете по търга, ако нямате интерес.

Не карам никой насила!

netsurfer като си толко отворен, прави акаунти и ги продавай.
irgy.net може да се видим и да засечем за колко време ще имаш готов акаунт, като запонеш от нулата.
 
От: Facebook профил със 175$ реклама

Аман от разбирачи - то е ясно че са от ваучери но това не значи че рекламите ще се въртят с главата на долу, а ще си се въртят като всички останали.

Нетсърфър - вместо да се занимаваш с щуротии да тролиш по темите що не пуснеш готови акаунти заредени с по 200$ за по 10$ ще си купя няколко даже и без да ми трябват.
 
От: Facebook профил със 175$ реклама

Аман от разбирачи - то е ясно че са от ваучери но това не значи че рекламите ще се въртят с главата на долу, а ще си се въртят като всички останали.

Нетсърфър - вместо да се занимаваш с щуротии да тролиш по темите що не пуснеш готови акаунти заредени с по 200$ за по 10$ ще си купя няколко даже и без да ми трябват.

Щото знае само да троли, като му гледам последните постове друго не видях... Хем написах в 1-вия пост, че не карам никой насила и той пак се праи на разбирач...
 
От: Facebook профил със 175$ реклама

А бе и на мене не ми се дава 50$, ама онзи ден се опитах един ваучер да си заредя.. цял ден се занимавах с глупости, виртуални карти, акаунти... накрая го заредих, като преди това ми баннаха и един акаунт. Затова наддавам в темата. Готови заредени акаунти за Фейсбук няма много или поне не съм виждал във форума.
Ваучери и аз си имам.
 
От: Facebook профил със 175$ реклама

А бе и на мене не ми се дава 50$, ама онзи ден се опитах един ваучер да си заредя.. цял ден се занимавах с глупости, виртуални карти, акаунти... накрая го заредих, като преди това ми баннаха и един акаунт. Затова наддавам в темата. Готови заредени акаунти за Фейсбук няма много или поне не съм виждал във форума.
Ваучери и аз си имам.

Няма, защото средствата, с които се активират са лични. Аз казах, че го продавам, защото не ми трябва в момента, понеже си промених стратегията. На някой може да му трябва, затова и пуснах темата. Избумках си 300$ в Facebook Ads и ми стигат.

Акаунта не е активиран с виртуална карта.
 
От: От: Facebook профил със 175$ реклама

Намери ми безплатни 100$ ваучери и безплатни активирани Ads акаунти и пак казвам - ще се извиня публично. До тогава моля, да не ми серете по търга, ако нямате интерес.

Не карам никой насила!

netsurfer като си толко отворен, прави акаунти и ги продавай.
irgy.net може да се видим и да засечем за колко време ще имаш готов акаунт, като запонеш от нулата.
Преди нова година имаше, даже май имам още един неизползван ...
 
От: Facebook профил със 175$ реклама

Аман от разбирачи - то е ясно че са от ваучери но това не значи че рекламите ще се въртят с главата на долу, а ще си се въртят като всички останали.

Нетсърфър - вместо да се занимаваш с щуротии да тролиш по темите що не пуснеш готови акаунти заредени с по 200$ за по 10$ ще си купя няколко даже и без да ми трябват.
Не ти се отдава много. Аз $200 няма да го пусна да го продавам, а ще го изразходвам, както и правя. Развивам страници, пускам реклама, ти ако работиш за $10 си е твой проблем ...
 
От: Facebook профил със 175$ реклама

Нетсърфър научете се че различните видове услуги струват различни пари дори и да изглеждат еднакво - цената на един ваучер е една цената на един ФБ акаунт е друга а пък ваучер зареден във ФБ акаунт готов за употреба е нещо съвсем различно и не е механичен сбор от цената на ваучера и на акаунта.
 
От: Facebook профил със 175$ реклама

Нетсърфър научете се че различните видове услуги струват различни пари дори и да изглеждат еднакво - цената на един ваучер е една цената на един ФБ акаунт е друга а пък ваучер зареден във ФБ акаунт готов за употреба е нещо съвсем различно и не е механичен сбор от цената на ваучера и на акаунта.
Ваучери - безплатни, акаунт - безплатен
Кое струва минимум $50 тогава??
 
От: Facebook профил със 175$ реклама

Мислех те за по интелигентен но явно не си схванал какво ти обяснявам за това пак ще опитам.
Гледам пуснал си тема за безплатни ваучери, както казваш не е проблем да се правят безплатни ФБ профили - е тогава защо не виждам да си пуснал тема че предлагаш безплатно заредени ваучери в профили - аз даже не ги искам безплатно - искам да си ги платя например по 10 долара парчето за един ден би трябвало спокойно да може да направиш десетина и да изкараш 100 долара
 

Горе