Facebook редирект?

Дискусията в 'Social Media Marketing - SMM' стартирана от Niki_Cvetkova, Апр 28, 2018.

Тагове:
  1. Niki_Cvetkova

Niki_Cvetkova New Member

Рег.:
    Апр 28, 2018
    Съобщения:
    1
    Харесвания:
    0
    Точки:
    1
    Здравйте, съвсем нова съм във форума и това е първият ми пост. Надявам се не съм объркала мястот на темата.

Изкам да ви попитам защо Facebook ме редиректва.
    Отваря ми друга страница не тази която искам аз, на какво се дължи това и мога ли да го спра?
    Разглеждам една страница за Американска козметика olaplex.com и като се опитах да им посетя фейсбук страницата от линка в сайта ми отвори страница в България, олаплекс българия. Странно ми се стори и пробвах няколко пъти резултата беше същия. След това реших да потърся във Фейсбук страница на въпросната марка в Румъния и Гърция. Като се опитам да вляза в тях и да ги достъпя пак тази страница ми отваря.
    Това някаква локализация ли е или имат многоезичен фейсбук профил?!

Много ще съм ви благодарна ако някой който знае може да ми обясни.

Последно редактирано: Апр 28, 2018
  2. AseasRoa

AseasRoa Well-Known Member

Рег.:
    Юни 22, 2014
    Съобщения:
    889
    Харесвания:
    271
    Точки:
    63
    Явно има някаква локализация, идея си нямам от настройки на компа ли е, от IP-адреса ли е. От американски VPS пробвах да вляза и не ме редиректва.

3. DonMakaveli

DonMakaveli Well-Known Member

Рег.:
    Апр 18, 2009
    Съобщения:
    1,075
    Харесвания:
    62
    Точки:
    48
    Засича ти IP-то и те пренасочва. Инсталирай си в браузъра един VPS и си задай американско IP ;)

Сподели страницата

1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies.
    Dismiss Notice