Facebook тества видео корица (cover)

Blinky

Owner
Хората, които се интересуват могат да прочетат повече тук:

http://www.socialmediatoday.com/social-networks/facebook-testing-video-cover-images-enhance-pages

Изглежда много интересно и определено ще се превърне в нещо като динамичен сайт. Дали това ще помогне повече в конверсиите или не, въпрос на време ще е. Все пак ковъра е нещо, което често може да се сменя. Това означава, че постоянно един бранд може да предлага различни кампании с визаулни ефекти, клипове, слайдшоута и т.н., нали под формата на видеа.

Някой да сподели как му идва новата идея? Новината е от два дни, но все пак е нещо ново.
 
Интересна добавка ще е определено. Може много да помогне в развитието на бизнеса през фейсбук. Това дава много нови възможности за рекламни кампании и ще е само в плюс за потребителите. Харесва ми.
 
Надявах се, че ще пуснат тази опция за профилните снимки на страниците, по подобие на профилните снимки на профилите, но и това ще раздвижи нещата.
 
Що бе логото си е статично. Какво толкова. Това на профилните снимки е от доста време, но на мен лично не ми се видя мега яката идея и не съм го и пробвал даже. :)
Същото ще стане и с кориците.
 
Те и така сайта е тотално бъгав (всяка страница зарежда елементи от десетки "чужди" сайтове) и сега с видеото ще цъфнат и ще вържат :)
 

Горе