Facebook-a ви работи?

От: Facebook-a ви работи?

При мен си работи
 
От: Facebook-a ви работи?

Леко е попре**ан.
 
От: Facebook-a ви работи?

Е плащайте го тоя интернет бре :D
 
От: Facebook-a ви работи?

Споко бе така пред празнично е всичко за IPO-то др седмица :D
 
От: Facebook-a ви работи?

Facebook ist kaput.................
 
От: От: Facebook-a ви работи?

Ами явно доста хора са забравили да си го платят. Моя си работи.

Пак се правим на интересни а?? ...
Радвам се, че при теб работи ... и при други работи, но при много не работи ...
 
От: Facebook-a ви работи?

Какво стана нали щяха да го хакват и сринат миналата година, имаше доста заплахи ама май само така си останаха :D
 
От: Facebook-a ви работи?

Не знам дали, но май външния трафик е доста зле ... сайтове отвън се отварят не толкова добре ... :?
 
От: От: Facebook-a ви работи?

Пак се правим на интересни а?? ...
Радвам се, че при теб работи ... и при други работи, но при много не работи ...

Трябва да има разнообразие иначе ще е:

1. работи
2. не работи
3. не работи
4. работи
5. работи
6. работи
7. не работи
8. работи
9. работи

и нито информацията щеше да ти е полезна, нито пък може да се направи генерален извод от статистиката, още по-малко пък някой да даде официална информация, така че спокойно може да почнем да гадаем какво е вместо да цъкаме единици и нули.

вариант 1: не са си платили интернета - вероятност около 1%
вариант 2: някой сървър е сдал багажа и останалите не могат да поемат трафика понеже бг мамите са се прибрали и сега си лайKват една на друга децата от личните си профили от тези на мъжете им и от бъдещите на децата им - вероятност около 4%
вариант 3: кенгуру ъпдейт, трият профилите на едрогърди попфолк певачки което води отново до срив на една от машините - вероятност около 5%
вариант 4: незнам какво правят - вероятност 90%
 
Последно редактирано:
От: Facebook-a ви работи?

вариант 1: не са си платили интернета - вероятност около 1%
вариант 2: някой сървър е сдал багажа и останалите не могат да поемат трафика понеже бг мамите са се прибрали и сега си лайKват една на друга децата от личните си профили от тези на мъжете им и от бъдещите на децата им - вероятност около 4%
вариант 3: кенгуру ъпдейт, трият профилите на едрогърди попфолк певачки което води отново до срив на една от машините - вероятност около 5%
вариант 4: незнам какво правят - вероятност 90%

вариант 5: И както си спамех аз тихо и кротко в моята страничка и изведнъж.... Фейсбукът заби...... И си викам: Олелеееее, к'во направих?!?!!!! :)
 
От: От: Facebook-a ви работи?

Пак се правим на интересни а?? ...
Радвам се, че при теб работи ... и при други работи, но при много не работи ...

Няколко дни няма 10лв/пер линк и вече тролваш, а?
Утре ще минавам през кръговото на ''Алех Невски'', евентуално мога да се сетя да запаля една свещ за твоите ФБ страници, но не гарантирам качество....
 
От: От: Facebook-a ви работи?

Няколко дни няма 10лв/пер линк и вече тролваш, а?
Утре ще минавам през кръговото на ''Алех Невски'', евентуално мога да се сетя да запаля една свещ за твоите ФБ страници, но не гарантирам качество....
чалгарче ... чалгарче ...
images.jpeg
 
От: От: Facebook-a ви работи?

чалгарче ... чалгарче ...
Виж файлът 3818
Гледам пускаш изображения и крилати фрази от форума, които се въргалят от време на време по посока моя милост...Предишният ми пост беше тънка подкукуросваща ирония, но ти не я усети. Това какво означава... основните ти двигателни сили са свързани с кинтите и всичко друго извън темата е недопостимо.
Обощително казано, ти не носиш на майтап, не носиш и на факта, някой да те ебава, след като си поел финансови загуби.
Извод: ти си 100% интересчия, чийто комуникации се осланят единствено на финансова изгода. Тоест тук пишеш на 100% от финансова гледна точка и само това те интересува. А хора, които са обзети тотално от финансово облагоденстване са имали солидни финансови недоимъци.

Искам да ме опровергаеш в горните твърдения, ако обичаш....
 
От: От: Facebook-a ви работи?

Гледам пускаш изображения и крилати фрази от форума, които се въргалят от време на време по посока моя милост...Предишният ми пост беше тънка подкукуросваща ирония, но ти не я усети. Това какво означава... основните ти двигателни сили са свързани с кинтите и всичко друго извън темата е недопостимо.
Обощително казано, ти не носиш на майтап, не носиш и на факта, някой да те ебава, след като си поел финансови загуби.
Извод: ти си 100% интересчия, чийто комуникации се осланят единствено на финансова изгода. Тоест тук пишеш на 100% от финансова гледна точка и само това те интересува. А хора, които са обзети тотално от финансово облагоденстване са имали солидни финансови недоимъци.

Искам да ме опровергаеш в горните твърдения, ако обичаш....

Какво да те опреваргавам ... пии си хапчетата и си лягай ..

П.п. При мен тръгна фейса ...
 
От: От: Facebook-a ви работи?

П.п. При мен тръгна фейса ...
Сериозно, изглежда свещите вършат работа....
Комично..СЕО чрез свещи...Гошо определено, след пингвнина е поел по дуг път:)
 
От: От: Facebook-a ви работи?

A за достъп до форума или twitter не е ли нужен интернет :pPP

Може доставчика да им прави сечено и да им е забранил само ФБ за назидание. Всъщност май точно това се е случило... нямаше ФБ 20 мин и орева света :D
 

Горе