Продава се: Facebook Ads акаунт под наем

Sercilo1

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Привет, в някои чуждестранни афилиейт ресурси, забелязах че се предлагат ад акаунти под наем като услуга. В сферата на афилиейт маркетинга, където баннатите акаунти са редовен проблем, някои се възползват от подобни услуги.

Реших да проверя, дали някой от форума би използвал такава услуга, срещу някаква символична сума, примерно 10лв на седмица.

При интерес или въпроси, може да ми пишете на лс. :)
 
А що не си предложиш акаунта в чуждите форуми? 10 лева е твърде малко, но пък и изискванията към акаунтите вече са много високи, щото фейсбук яко банани раздават вече.
 
А що не си предложиш акаунта в чуждите форуми? 10 лева е твърде малко, но пък и изискванията към акаунтите вече са много високи, щото фейсбук яко банани раздават вече.

Темите за продажба в много от форумите са платени и има хора, които вече го предлагат. Тази тема не ми коства нищо, освен 2 мин. за написването и.

И да, най-вероятно са малко пари, но не очаквам, че съм открил златната кокошка, просто се пробвам да изкарам допълнително пари.

И да, редовно се сблъсквам с банове и рестрикшъни от Марко по време на работата ми, на white-hat продукти и знам, че е проблем. Ако има желаещи, ще го тествам и ще видя дали има смисъл да го правя или просто ще изгърмя 2 бизнес мениджъра за 50лв печалба..
 
Пробвай. В чуждите форуми търсят warm-up акаунти, които да имат едно 100-200 или повече долара в реклами изхарчени вече. Новите акаунти са много рискови, защото може да гръмнат още с първата реклама, но пък за 10 лева сигурно си струва. :)
 
Пробвай. В чуждите форуми търсят warm-up акаунти, които да имат едно 100-200 или повече долара в реклами изхарчени вече. Новите акаунти са много рискови, защото може да гръмнат още с първата реклама, но пък за 10 лева сигурно си струва. :)
Може ли да пратиш линк към тея сайтове,че нещо не ги намирам в гугъл. Благодаря!
 

Горе