Продава се: Facebook group poster BOT

alphawow

Active Member
Рейтинг - 100%
8   0   0
Продавам бот за фейсбук, който поства автоматично в групи. Бота взима групите, в които сте членове от акаунта ви. Пишете съобщението за поста, избирате групите, в които искате бота да поства Има опция за постване през определен интервал от време. Може да се използва за всякакви цели. Аз лично го използвам за продажба на различни продукти във фейсбук групи. Удобен е и спестява много време.
Цена 70 лв.
 
Последно редактирано:
Аз съм го писал. Ето малко гифче, с което може да се придобие по-добра представа за бота - http://makeagif.com/i/vGKw5F От ляво се избират групите, в които ще се поства, а от дясно се слагат линкове, които ще се постнат. Примерно избирате групи и слагате 10 линка и се избира интервал. С интервал от 1 час бота започва да редува линковете през, като поства през час всеки следващ линк в избраните групи.
 
Ами аз го ползвам 2 месеца и проблеми нямам. Ползвам си го от потвърден акаунт. Все пак то си има време за изчакване между постовете и капчата дори не се пуска.
 
С какво твоят бот е по-добър от мас планера?
 
С какво твоят бот е по-добър от мас планера?
70 лв еднократно, срещу 15 лв/месец?
Иначе и аз имам бот за постване в групи. Ползвам го от 3 г. Това с бановете и капчата си е 100% непредвидимо.
Затова не пускам моя бот за продан.
 
С какво твоят бот е по-добър от мас планера?
Мас планера не поства ли само в твой групи, не съм го ползвал (сам си изработвам софтуер за тези цели)? Това е бот, който поства във всички гупи, в които си член. Без значение дали са твой или не, просто трябва да си член на групите. В смисъл ако ползваш много фейсбук групи за промотиране на различни неща, този бот спестява много време.
 
Мас планера не поства ли само в твой групи, не съм го ползвал (сам си изработвам софтуер за тези цели)? Това е бот, който поства във всички гупи, в които си член. Без значение дали са твой или не, просто трябва да си член на групите. В смисъл ако ползваш много фейсбук групи за промотиране на различни неща, този бот спестява много време.
Поства във всички групи, в които членува акаунта, но пък цената му е малко завишена.
 
Има ли тестов период? На какъв език е писан бота? И ако е на някой транслиран ще получа ли и сорса?
Пс: колко социални акаунта може да подържа?
 
Има ли тестов период? На какъв език е писан бота? И ако е на някой транслиран ще получа ли и сорса?
Пс: колко социални акаунта може да подържа?

Няма тестов период, бота работи, ползвам го ежедневно вече месеци. Бота е писан на C#. Една инстанция поддържа 1 акаунт, но все пак от едно ип не е хубаво да се влиза в няколко акаунта едновременно, така че съм го правил за 1. Не, за тези пари няма как да дам сорс кода.
 
От къде да сме сигурни че в кода няма да набуташ нещо? Какъв е проблема да се влиза едновременно от няколко акаунта? На базата на тоукъни ли работи? Или за да поства бота трябва да си логнат в програмата?
 
Продавам бот за фейсбук, който поства автоматично в групи. Бота взима групите, в които сте членове от акаунта ви. Пишете съобщението за поста, избирате групите, в които искате бота да поства Има опция за постване през определен интервал от време. Може да се използва за всякакви цели. Аз лично го използвам за продажба на различни продукти във фейсбук групи. Удобен е и спестява много време.
Цена 70 лв.
Едно голямо БРАВО

Случайно да може да направиш следното. Реклама чрез системата на Фейсбук която да се показва само на членове на определена група.
 
От къде да сме сигурни че в кода няма да набуташ нещо? Какъв е проблема да се влиза едновременно от няколко акаунта? На базата на тоукъни ли работи? Или за да поства бота трябва да си логнат в програмата?

Не можете да сте сигурни. Аз лично не съм сигурен в нито един софтуер, който използвам, обаче ти сигурно преди да използваш някоя програма четеш сорса за да се убедиш ;) Все пак, ако имаш уменията да разбереш сорс кода може да "проследиш" трафика на програмата и да разбереш има ли нещо скрито и/или нередно. Както и да е, ако не ти харесва програмата или си мислиш, че съм "набутал" нещо просто я пропусни, насочи се към "Мас планера".

Правил съм бота да влиза от 1 акаунт, може да се направи да влиза и от повече.

Не ползвам тоукъни.

Да. логваш се. Гифче на версия 1.0 http://makeagif.com/i/vGKw5F


Едно голямо БРАВО

Случайно да може да направиш следното. Реклама чрез системата на Фейсбук която да се показва само на членове на определена група.

Може би, не съм опитвал.
 
Може би, не съм опитвал.
Мен точно това ме вълнува.
Пускам рекла ма във Фейсбук и тази реклама се показва единствено на тези хора които са членове на точно определена група.
 
Не разбрах точно какво публикува, реклама, снимка, линк или всичко. Ако искате може да ми обясните по-подробно на лично.
 
Публикува линк, текста и снимката си ги взима фейсбук от линка.
 

Горе