Продава се: Facebook/Instagram/Google Plus - харесвания/последователи и още..

bhopz

Active Member
Рейтинг - 70%
7   3   0
Facebook/Instagram/Twitter/Google Plus - харесвания/последователи и още..

Здравейте!
Предлагат се платени услуги като:
- Facebook - харесвания / последователи / коментари / приятелски покани
- Instagram - харесвания / последователи
- YouTube - гледания / харесвания
- Ask.fm - харесвания
- Twitter - последователи
- Google Plus - послeдователи
Можете да разгледате цените от тук: http://www.fb-haresvaniq.info/p/novi-uslugi.html и http://www.fb-haresvaniq.info/p/paketi-s-haresvaniq.html .
Гарантирано най-ниски и достъпни цени! :)
100% коректност! Можете да разгледате отзивите на клиенти в сайта ни и тук! 8)
Услугите са подходящи повече за бройка. Не се очаква активност от тях.
 
Последно редактирано:
От: Facebook/Instagram/Google Plus - харесвания/последователи и още..

INSTAGRAM последователите реални, активни потребители ли са и колко време отнема добавянето на 1000?
 
От: Facebook/Instagram/Google Plus - харесвания/последователи и още..

И аз се интересува за instagram?
 
От: Facebook/Instagram/Google Plus - харесвания/последователи и още..

Може ли да ми напишеш на ЛС цена за 1 000 последователи в twitter, както и цена за 1 000 фена във ФБ страница?
 
От: Facebook/Instagram/Google Plus - харесвания/последователи и още..

Поръчах си 1 000 последователи в twitter от колегата.
Комуникацията беше лесна и бърза.
Добави ми последователите в срок и точно 1 000.
Препоръчвам - колегата е точен, коректен и лесно се работи с него.
След време отново ще се възползвам от услугите му.
 
От: Facebook/Instagram/Google Plus - харесвания/последователи и още..

Поръчах си 1 000 последователи в twitter от колегата.
Комуникацията беше лесна и бърза.
Добави ми последователите в срок и точно 1 000.
Препоръчвам - колегата е точен, коректен и лесно се работи с него.
След време отново ще се възползвам от услугите му.

Радвам се, че остана доволен! Мога да кажа същото и за теб, точен и коректен! Нека да има повече такива клиенти като теб!! :beer:
 
От: Facebook/Instagram/Google Plus - харесвания/последователи и още..

Няма какво да се лъжем, ще те помоля за честност. Примерно си поръчвам 1000 последователи в инстаграм, колко от тях са редовни и ще има ли полза от тях? Бъди честен просто се интересувам? :)
 
От: Facebook/Instagram/Google Plus - харесвания/последователи и още..

Може ли ЛС с цени за 1000, 2000, 3000 последователи за Инстаграм? :)
 
От: Facebook/Instagram/Google Plus - харесвания/последователи и още..

Феновете са реални "Фалшиви" както вие искате го разбирате добавени са от сайт за размяна на харесвания със точки " аддмефаст.ком "

във правилата им пише, че харесванията и другите неща дето има във сайта е забранено да се търгуват харесвания за пари.

А вие точно това правите ? Със сигурност ще ви докладвам.

Ако добавите на някой както на мен направихте " 2000 харесвания във фб " доста от тяхх изчезнаха 400 са се маносали :) Само взимате парите на хората и не казвате самият вариант как точно ги набавяте тия харесвания , абонати... Жалка работа някакво лапенце си има бизнес...
Поне казвай самата истина на тия който си поръчват от тебе ако знаех така нямаше хич да поръчвам...
 
От: Facebook/Instagram/Google Plus - харесвания/последователи и още..

Ми какво чакаш, шибай му тук един отрицателен трейдър и репорт в аддми.
 
От: Facebook/Instagram/Google Plus - харесвания/последователи и още..

Феновете са реални "Фалшиви" както вие искате го разбирате добавени са от сайт за размяна на харесвания със точки " аддмефаст.ком "

във правилата им пише, че харесванията и другите неща дето има във сайта е забранено да се търгуват харесвания за пари.

А вие точно това правите ? Със сигурност ще ви докладвам.

Ако добавите на някой както на мен направихте " 2000 харесвания във фб " доста от тяхх изчезнаха 400 са се маносали :) Само взимате парите на хората и не казвате самият вариант как точно ги набавяте тия харесвания , абонати... Жалка работа някакво лапенце си има бизнес...
Поне казвай самата истина на тия който си поръчват от тебе ако знаех така нямаше хич да поръчвам...
Всичко се казва, но не се работи по този начин! Как мислиш ще се добавят 2,000 харесвания с този сайт? Като луд трябва да кликаш..Ако може линк там, където сме правили харесвания! Не помня да сме работили с вас, защото 2,000 харесвания предлагаме само за статуси и снимки във фейсбук, а на страница около 500! Харесванията по страницата може да има малък отлив на харесванията, но го възстановяваме, а на статуси и снимки няма отлив на харесванията! Мисля, че това е фалшив РЕПОРТ.
 
Последно редактирано:
От: Facebook/Instagram/Google Plus - харесвания/последователи и още..

Ми какво чакаш, шибай му тук един отрицателен трейдър и репорт в аддми.

То не е до това работата.Стараем се клиентите да останат доволни.Дори не знам дали реално сме работили с този човек. Написах по-горе някой неща. Никой не е закупувал 2,000 харесвания, защото не предлагаме такъв пакет. Пакетите ни са : 1,000 харесвания / 2,500 харесвания и 5,000 харесвания!!! :twisted:
 
От: Facebook/Instagram/Google Plus - харесвания/последователи и още..

Няма да се занимавам да пиша подробности. Много добре знаеш.

Най-важното си пропуснал да споменеш в темата но аз искам да предупредя други който си поръчват да си знаят какво поръчват.

Да питам защо не си споменал, че харесванията дето предлагаш са от "мрежи за харесвания не знам как да го нарека такъв сайт" като "аддмефаст.ком" и други ?

Или ще отречеш ?

Казваш едно после говориш друго....

Когато клиент поръча няма ли право да разбере как получава тези харесвания " лике жакинг или други методи " ?
 
От: Facebook/Instagram/Google Plus - харесвания/последователи и още..

По-добре обясни как се получават тези харесвания няма смисъл да оспамва ме темата ти..
 
От: Facebook/Instagram/Google Plus - харесвания/последователи и още..

Няма да се занимавам да пиша подробности. Много добре знаеш.

Най-важното си пропуснал да споменеш в темата но аз искам да предупредя други който си поръчват да си знаят какво поръчват.

Да питам защо не си споменал, че харесванията дето предлагаш са от "мрежи за харесвания не знам как да го нарека такъв сайт" като "аддмефаст.ком" и други ?

Или ще отречеш ?

Казваш едно после говориш друго....

Когато клиент поръча няма ли право да разбере как получава тези харесвания " лике жакинг или други методи " ?

Изобщо не знам, не се сещам да сме работили заедно.. По принцип си записваме с кой работим, а вас не ви намерихте в този списък.. Когато има заинтересовани да си закупят харесванията им им се отговаря на въпросите, питали са ни дали работим с LJ, но НЕ работим с LJ! Нищо не СЪМ казвал и не съм ГОВОРИЛ друго после. Съмнява ме дали си конкурент.. Защото подбивам много цените и вече не знам какво да си мисля :)
 
От: Facebook/Instagram/Google Plus - харесвания/последователи и още..

Метода е такъв какъвто ви го казах нали?

Не ми се оправдавайте в настройките на самата страница ми е изписано от къде са идвали харесванията.

Спирам да пиша който иска нека да поръча и да се увери сам за мен сте пълен мошеник!

Още като пълнихте харесванията на страницата ми по 2,3-ма човека изчезваха.

Аз не печеля нищо от това да споделя и да предупредя други.

Много хубаво, че си записвате имената и телефоните на хората които са поръчали скоро почнете да им искате и ЕГН и Пина на картата им. и да сте голям хакер.

П.П: Тия дето са поръчали я нека да кажат на публикация правят ли поне 1 харесване ? или е прекалено много са това ?? и губят ли им се "абонатите" ?

Аа няма смисъл спирам да пиша прекалено много истина казах и явно бизнеса няма да повърви вече.


Поръчал съм си фенове от вас ( от теб - един си махни маската зоро) и съм с правото си да изкажа мнение за това което съм си поръчал.

Стига си трупал мнения бъди полезен на другите прави пари по другите начини и бъди най - вече на първо място човек.
 

Горе