Fake copy-paste ?

kpetrov

Well-Known Member
Наскоро чух за това и не знам как точно се нарича това нещо, и не съм сигурен дали наистина е вярно, но аз лично попаднах на сайт, в който, когато копираш по-дълъг текст, да кажем 2 изречения, и когато го пейстнеш буквите в думите са различни, например думата е "дума", а става "дпма".

???
 
Не е copy-paste, а елементарна защита от копирачи ;)
Дай малко инфо, дали случайно има Wp addon такъв?
 
... която се избягва много лесно, при желание. :D
Трябва малко повече колегиалност, или честност или както и да се нарече, бе да му таковам таковането. Аз съм сериозен противник на копи-пейста. Ако знаеш как да ги заобикаляш тия неща си ги задръж за теб, вместо това учтиво, ще те помоля и теб и други, ако имат информация за какво става въпрос да споделят малко полезност.
 
Трябва малко повече колегиалност, или честност или както и да се нарече, бе да му таковам таковането. Аз съм сериозен противник на копи-пейста. Ако знаеш как да ги заобикаляш тия неща си ги задръж за теб, вместо това учтиво, ще те помоля и теб и други, ако имат информация за какво става въпрос да споделят малко полезност.
Заобиколките са с изцяло любителски цели, не се пали и по-спокойно ;)
 
Веднъж попаднах на един сайт от който копнах малко инфо и го пейстнах в word за да го пренапиша, и за моя изненада светна в червено на проверката за правопис. Явно при копирането беше сменило кодировката или символите, ти ги четеш но в Word не се разпознават по правилния начин
 

Горе