FLEKTARN беше възроден!

Дискусията в 'Web Development' стартирана от NEROMARE, Авг 25, 2018.

1. NEROMARE

NEROMARE Well-Known Member

Рег.:
    Юли 4, 2018
    Съобщения:
    549
    Харесвания:
    287
    Точки:
    63
    Преди 1 година създадохме уебсайт, който да отваря очите на хората. На хората в България, в Европа, във Америка. Независима Медия, без да ни диктуват нищо. Казвахме истинатата такава каквато беше, нищо скрито. Имахме и Ютуб канал. Два месеца след стартирането ни започнахме да получаваме смъртни заплахи. Човек във Фейсбук дойде и ни изпрати ковчези, положени до черна катафалка, а в ковчезите – табелки с имената и адресите ни. Казваше, че Дяволът е приготвил тези ковчези за нас и че ще влезем в тях; това ни е съдбата.

Сайтът го премахнахме. Но решихме да направим бекъп. За един ден ако пак дойде момент да се качи.

Ние сме просто нормални хора, които се интересуват от бъдещето на нашите деца. Как ще живеят утре, дори ние да не живеем утре!

Взехме смелото решение да го пуснем отново днес! Ще се радвам лично много да го посещавате често, да ни дадете минималната подкрепа, или поне от време на време, да споделяте с приятели. Не е за цел печалба. И знам че е на английски, но така можем да стигнем до повече хора, из цял свят. Ще имаме Ютуб канал отново, и дори и да ни пратят двеста катафалки със осемстотин ковчези, сайтът няма да бъде свален никога повече!

www.flektarn.info

Това е сайтът. Можете да го разгледате. Всякакви препоръки и забележки са добре дошли. Благодаря предварително!

Последно редактирано: Авг 26, 2018
  2. sstankov

sstankov Active Member

Рег.:
    Септ 29, 2013
    Съобщения:
    502
    Харесвания:
    66
    Точки:
    28
    Не пише кой стои зад сайта ? Само мейл за връзка, което не е достатъчно. Политики за събиране на данни, кукита ? Поне отворен от мобилен телефон така се вижда.

NEROMARE харесва това.
  3. ReminD

ReminD Well-Known Member

Рег.:
    Ян 22, 2008
    Съобщения:
    6,230
    Харесвания:
    1,156
    Точки:
    113
    NEROMARE, Saviour и sstankov харесват това.
  4. хейтър

хейтър Active Member

Рег.:
    Авг 23, 2014
    Съобщения:
    184
    Харесвания:
    68
    Точки:
    28
    NEROMARE, ReminD и sstankov харесват това.
  5. ReminD

ReminD Well-Known Member

Рег.:
    Ян 22, 2008
    Съобщения:
    6,230
    Харесвания:
    1,156
    Точки:
    113
    Освен това, сайта ти бих го класифицирал като дезинформиращ, в повечето статии се опитвате да прокрадвате идеи, без да сте много запознати по темата като се спестяват факти, които са важни.
    Мога да дам пример -
    https://www.flektarn.info/israel-takes-no-refugees - при положение, че Сирия може да се каже, е във война с Израел и продължава да подкрепя Arab League boycott of Israel , не знам как може да питате защо Сирийците не ходели в тази толкова хубава страна???
    Може да видиш повече информация относно отношенията им тук . Израел се счита за вражеска страна от мигрантите, а пък още повече че Сирия не са много добри "съседи" срещу Израел, като погледнем участията и във войни и сражения спрямо Израел. Та 5 минути проучване показват, че нито сирийците искат да ходят там, нито пък Израел имат особено голямо желание да приемат подобни поради ред причини. Но пък за сметка на това приемат мигранти от Африка. Интересното е, че в много арабски страни, няма да те допуснат вътре след това, ако имаш израелско гражданство или дори ако си посещавал Израел.

6. NEROMARE

Рег.:
    Юли 4, 2018
    Съобщения:
    549
    Харесвания:
    287
    Точки:
    63
    Това с джанго го коригирахме понеже този път ще го играем интелигентно. Никой няма интерес да бъде съден от джанго. Може да звучи смешно, ама се случва. Всеки в днешни дни гледа да кяри лесни пари. Затова ще се пише другаде. Може би в Туитър ще бъдат "шегите". Така, всичко е от миналата година и днес ще бъде коригирано и оправено.

Колкото до Израел, то само сирийци ли е? Защо цяла Африка не се изсипва там? Еритрея или Мали воювали ли са с Израел. Аре стига. Колкото и мигранти от Африка да има, не са колкото в Италия, Испания, Швеция или Германия.

Сайтът първо беше на български но нямаше абсолютно никакъв интерес. Типично.

7. NEROMARE

Рег.:
    Юли 4, 2018
    Съобщения:
    549
    Харесвания:
    287
    Точки:
    63
    Ми нормално да няма. Може сайтът реално пък да е на някой друг, 4-то лице. Знае ли човек. Кукита и GDPR после ще има.

То и аз бях 2 години и половина собственик на домейн и сайт и фейсбук на един ресторант. Никой все още май не знае кой е собственик. Няма закон, който да накара някой да си напише номера на личната карта там.

8. sstankov

sstankov Active Member

Рег.:
    Септ 29, 2013
    Съобщения:
    502
    Харесвания:
    66
    Точки:
    28
    Не е нормално да няма. И на 20-то лице да е, трябва да има инфо за това. Очевидно се вълнуваш от темата за емигрантите но много едностранчиво е представена информацията. Описваш разни случаи и случки но дали са представени коректно и дали са останали така ? Какво е развитието ? На този етап няма да ми е четиво със сигурност.

9. NEROMARE

Рег.:
    Юли 4, 2018
    Съобщения:
    549
    Харесвания:
    287
    Точки:
    63
    Като цяло ако тази тематика не ти е любима, няма да ти е интересно каквото и да е. Сега ще ти докажа.

Кои от следните следиш/гледаш?

Black Pigeon
    Red Ice TV
    PeterSweden
    AngryForeigner
    InfoWars
    Tommy Robinson
    Rebel Media
    Vlad Tepesblog
    Anton Koen
    Paul Joseph Watson
    Joe Rogan
    Vasile luga
    BlackPilled
    MEN 101 (former MGTOW 101)
    Milo Yiannopoulos

?

10. sstankov

sstankov Active Member

Рег.:
    Септ 29, 2013
    Съобщения:
    502
    Харесвания:
    66
    Точки:
    28
    Нито едно. Съвършено неизвестни са ми. Доказано не се вълнувам от темата. Вълнува ме обаче не едностранчивото представяне на събитията, но в което интернет може да е много силен без да бъде манипулиран.

NEROMARE харесва това.
  11. Zdravko.Kapanov

Zdravko.Kapanov Active Member

Рег.:
    Май 20, 2014
    Съобщения:
    418
    Харесвания:
    47
    Точки:
    28
    Качи тази снимка да удостовериш казаното, скрий данните.

12. NEROMARE

Рег.:
    Юли 4, 2018
    Съобщения:
    549
    Харесвания:
    287
    Точки:
    63
    Няма такова нещо в живота като двустранност на личността. Това е наречено "колебливост" и "лицемерие". Или избираш страна, или вселената ще избере страна вместо теб. Няма такъв човек на тая планета да е останал напълно неутрален. Дори да си с 5% накланящ в една посока повече от другата, ще го има. Ако в живота имаше пълен еквилибриум какъвто ти твърдиш че преследваш, нямаше да има разводи, нямаше да има безработни, нямаше да има самоубийства или убийства, и нямаше да има политически партии, всъщност щеше да има само една, в която всички да кандидатстват. И особено пък нямаше да има и войни.

Точно на принципа на избираемостта и свободата на избор се осланя самия Интернет и устройството на почти всяка една демокрация. Хората формират кланове, общности, клубове, групи, спортни отбори според общите си интереси. Затова има и държави, различни езици. Ако имаше пълен неутралитет и двустранчивост, всеки щеше да е фурнаджийска лопата, невестулка, щеше да има отворени граници, и нито едно сдружение нямаше да просъществува, понеже в клуб по стрелба щеше да има и клуб на майката и да се обсъждат биберони и кърма и половината щяха да спрат да ходят като чуят за подобни глупости. Това е абсурд, накратко.

Всеки си избира страна, и на базата на този свой избор живее живота си. Въпросът е: Дали това е правилният избор?

С удоволствие, ако си пазех старият Фейсбук акаунт. Отдавна ми блокираха стария профил, и с него и групата. Ако толкова си скептичен и мислиш, че имам за цел да лъжа и да ставам за клоун, регни си група или туитър и почни да пишеш по неудобни теми и лично ще те почерпя ако не те посети някой. От тия новини, които поствам в Политика, колко от тях пуснаха по БТВ, Нова или БНТ? Нямат и интерес да го правят.

Тоя ненормалник дето ми праща снимки на ковчези беше предполагаемо живущ в САЩ, но най-вероятно беше фейк профил някакъв. А в туитъра ми писа някакъв друг психар, предполагаемо от Канада, който ми написа IP-то в чат и отгоре на всичко докато си цъках в Ютуб и си реплейвах една песен, тоя същия ми писа и ми каза "Може би е добра идея да натиснеш с дясното копче на песента и да избереш Loop". Който както да си иска да си го обяснява. Ника му беше нещо подобно на JustPM и имаше постове за Канада и Трюдо. Интернет е пълен с всякакви платени тролове, психари, сатанисти и какви ли още не, които изпълняват psychological warfare върху хора онлайн.

И не знам каква е цялата работа около Низамов Перата, но да не пропуснем факта, че и него го гръмнаха преди месец някъде. Ако изходим от позицията, че не са го гръмнали трафиканти или дилърчета-мутри от Бургасъ ако изобщо има вземане-даване с такива, значи са го гръмнали заради политическите му изяви.

13. sstankov

sstankov Active Member

Рег.:
    Септ 29, 2013
    Съобщения:
    502
    Харесвания:
    66
    Точки:
    28
    Много селективен отговор. Няма смисъл от повече коментари. Не желая успех, както и не подкрепям !

NEROMARE харесва това.
  14. NEROMARE

Рег.:
    Юли 4, 2018
    Съобщения:
    549
    Харесвания:
    287
    Точки:
    63
    "Politics have no relation to morals." – Niccolò Machiavelli

15. NEROMARE

Рег.:
    Юли 4, 2018
    Съобщения:
    549
    Харесвания:
    287
    Точки:
    63
    Ъпдейт: мисля да зачистя всички стари новини, които са иррелевант, стари са. И да се пуска само новини относно България, на инглиш. Тук май това не го прави никой, за жалост.

juvefan харесва това.
  16. NEROMARE

Рег.:
    Юли 4, 2018
    Съобщения:
    549
    Харесвания:
    287
    Точки:
    63

Сподели страницата

1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies.
    Dismiss Notice