Freak е измамник!

Статус
Not open for further replies.

DeyanMarkovski

New Member
Първо ми се представи за друг човек
После ме излъга че иска да му направя чат и ми загуби времето
Все 1 си нямам друга работа ами да се занимавам с него и накрая да се окаже че се е представял за друг и че не е искал чат
Толкова време загубих заради него!

Виж се какъв си негодник бе Freak!
Аз се трудя да поддъжам някви чатове и сайтове да радвам хлапетиите
А ти обратното, само се чудиш как да прецакаш някого.
Не му се доверявайте на тоя лъжец!
 
1.Твоят "сайт" е точно един код от hotscripts.com , няколко реклами и нищо повече . Чакай да помисля ? 10 минути ??
2.Freak Се е избазикал с тебе по много брутален начин , ти си му казал , че този сайт се прави "Изключително трудно" и че отнема страшно много време , обаче ако ти кара хора в чата ще му направиш и на него.... А както казах това са не 10 , дори 5 минути работа....
3. Браво на Freak , най накрая някой да те постави на място
 
Смотаняко ZZZzZZZz незнам си къф там кога съм казвал че се прави изключително трудно бе? Просто казах на 13-годишното хлапе че са нужни някакви умения все пак! Нужно е да може поне да работиш с Web Page Maker, заото съм виждал хора които въобще не могат да се справят с Web Page Maker. А ZZzZZ ? Излъгал ли съм като съм казал че са нужни някакви умения? Лесно е да изопачиш думите на някой за да го изкараш негодник.
А, да З-З-апур ти беше ника, много смислен ник!
 
Не виждам какво общо има ника ми с цялата работа... Щом мислиш да си смучеш обидите и "затапките" от пръстите аз спирам ...
"А ти кой си уе " - Боби го е казал умно човека
 
DeyanMarkovski каза:
ZzZaPyr още ли мислиш че съм излъгал 13 годишното хлапе?
13 годишното хлапе не е на 13 , ама ти май още не си осъзнал какво е станало
Майко....
 
@CrAzY-MaST аз го побърках. Първо му викам е пич много як сайт - не съм виждал по-хубав и той се възгордя и каза: "Знам ама колегите не го харесват", което е обида, че ни нарича колеги. После той се опита да ми зариби (след като му бях казал, че съм на 13) и ми вика ами щом ти хареса можеш да ми помогнеш да го разпространим. Аз се съгласих и той почна да ми прави някаква чат стая, а аз преди това му бях казал, че вога да докарам 30-40 човека и той си помисли, че е изтрепал рибата сигурно :D И след 1-2 часа той каза, че е почти готова и аз го съкруших като му казах, че се еб*вам с него. Той ме напсува и ме банна от чата :cry: Нали осъзнавате колко ми е гадно, че не мога да взема участие в този световно-известен чат, който е пълен с хора (обикновено само той е там) :wink:

П.П. Ааа и изпуснах да кажа, че ме накара да цъкна на адсенса след като аз се напраих на глупав и му викам: "Ми за какво е този текст отстрани"
 
ZzZaPyr каза:
DeyanMarkovski каза:
ZzZaPyr още ли мислиш че съм излъгал 13 годишното хлапе?
13 годишното хлапе не е на 13 , ама ти май още не си осъзнал какво е станало
Майко....

Много добре осъзнавам какво стана не се заяждай, ок специално за теб ще казвам "13 годишното хлапе" така в кавички.
 
Freak каза:
@CrAzY-MaST аз го побърках. Първо му викам е пич много як сайт - не съм виждал по-хубав и той се възгордя и каза: "Знам ама колегите не го харесват", което е обида, че ни нарича колеги. После той се опита да ми зариби (след като му бях казал, че съм на 13) и ми вика ами щом ти хареса можеш да ми помогнеш да го разпространим. Аз се съгласих и той почна да ми прави някаква чат стая, а аз преди това му бях казал, че вога да докарам 30-40 човека и той си помисли, че е изтрепал рибата сигурно :D И след 1-2 часа той каза, че е почти готова и аз го съкруших като му казах, че се еб*вам с него. Той ме напсува и ме банна от чата :cry: Нали осъзнавате колко ми е гадно, че не мога да взема участие в този световно-известен чат, който е пълен с хора (обикновено само той е там) :wink:

П.П. Ааа и изпуснах да кажа, че ме накара да цъкна на адсенса след като аз се напраих на глупав и му викам: "Ми за какво е този текст отстрани"

Виж се само какъв си мошенник гаден!
 
Freak каза:
@CrAzY-MaST аз го побърках. Първо му викам е пич много як сайт - не съм виждал по-хубав и той се възгордя и каза: "Знам ама колегите не го харесват", което е обида, че ни нарича колеги. После той се опита да ми зариби (след като му бях казал, че съм на 13) и ми вика ами щом ти хареса можеш да ми помогнеш да го разпространим. Аз се съгласих и той почна да ми прави някаква чат стая, а аз преди това му бях казал, че вога да докарам 30-40 човека и той си помисли, че е изтрепал рибата сигурно :D И след 1-2 часа той каза, че е почти готова и аз го съкруших като му казах, че се еб*вам с него. Той ме напсува и ме банна от чата :cry: Нали осъзнавате колко ми е гадно, че не мога да взема участие в този световно-известен чат, който е пълен с хора (обикновено само той е там) :wink:

П.П. Ааа и изпуснах да кажа, че ме накара да цъкна на адсенса след като аз се напраих на глупав и му викам: "Ми за какво е този текст отстрани"
Тия логове обикновено се постват. Много хубав линкбейт става ;)
 
Батковци ще спечели награда този който първи спре, а не всички да ви гледаме сеира :), ако искате можем да направим някой ден teambuilding на paintball или някоя друга агресивна игра, тука обаче сме за да се уччим един от друг от всеки може нещо да се научи, ето например Деянчо ме научи да не се пробвам сам да си правя сайт :)
 
Вие гледате бразилския сапунен сериал "Уебмастерс" еп. 5136
 
Статус
Not open for further replies.

Горе