funbox-bg Всичко смешно и забавно подбрано за теб

george18

New Member
Здравейте :)
нов съм в този форум и изобщо в този бизнес.Искам да ви представя първия ми сериозен проект - funbox-bg .com като идеята е много проста - да забавлява и разсмива своите потребители чрез приложения и забавни материали, а едновременно с това потребителите могат да качват картинки,вицове,статии,клипове (засега) и да печелят точки от това.Всяка публикация или коментар има опцията да и бъде дадена точка от другите потребители.Направил съм и класация на потребителите с най-много точки в която впоследствие мога да включа и награди.Засега посещаемостта е доста ниска около 10 уникални посещения на ден.Сайта все още не е напълно завършен и има много нови неща които искам да добавя.Очаквам от вас мнения и критики дали като цяло идеята ви харесва и също мненията ви по сайта.Питам защото доста пъти съм се съмнявал дали сайта ще е успешен и дали си заслужава да продължа да го развивам.
 
От: funbox-bg Всичко смешно и забавно подбрано за теб

Знам че не е кой знае какво.Но ако дадеш някои съвети и насоки ще е от полза :)
 
От: funbox-bg Всичко смешно и забавно подбрано за теб

Да такива грешки има още но ще ги изчистя до до няколко дни.
 
От: funbox-bg Всичко смешно и забавно подбрано за теб

Няма да е лошо ако го направиш малко responsive.
 
От: funbox-bg Всичко смешно и забавно подбрано за теб

Ако искаш да го смениш с нещо готово и според мен доста приятно пиши ми налични да ти пратя линк на една система , която днес гледах точно за такъв тип сайт.
 
От: funbox-bg Всичко смешно и забавно подбрано за теб

Успех с проекта! Трябва обаче да обърнеш особено внимание на фейсБоклук, защото там е твоята таргет група :)
 
От: funbox-bg Всичко смешно и забавно подбрано за теб

Определено съм съгласен за фейса. И защо си се насочил към тези грабо банерчета?
 
От: funbox-bg Всичко смешно и забавно подбрано за теб

Ами adsense и adcash не ме одобряват понеже имам малко текстово съдържание и затова а от грабо просто исках да видя как ще стоят рекламите.Но с този малък трафик без това няма голямо значение.
 
От: funbox-bg Всичко смешно и забавно подбрано за теб

Колега да не се заигравам с SQL injection, ама можеш да пробваш да филтрираш/валидираш входните параметри.

http://funbox-bg.com/clips?clip_id=19'
Fatal error: Uncaught exception 'PDOException' with message 'SQLSTATE[42000]: Syntax error or access violation: 1064 You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '' ORDER BY clip_id DESC' at line 1' in /home/funbpb9u/public_html/pinc/paginator.php:20 Stack trace: #0 /home/funbpb9u/public_html/pinc/paginator.php(20): PDO->query('SELECT * FROM c...') #1 /home/funbpb9u/public_html/clips.php(36): Paginator->__construct(Object(PDO), 'SELECT * FROM c...') #2 {main} thrown in /home/funbpb9u/public_html/pinc/paginator.php on line 20
 
От: funbox-bg Всичко смешно и забавно подбрано за теб

A защо наистина не заложиш на някоя готова платформа? Според мен ще стане далеч по-добре, а и ще е оптимизирано и т.н.

Успех с проекта!
 
От: funbox-bg Всичко смешно и забавно подбрано за теб

Сега гледам че иползваш bootstrap, хубаво ама какво използваш от него незнам... Bootstrap-a има всичко необходимо за един добре изглеждащ сайт, но ти не го използваш. Ако го направиш, найстина няма да имаш конкуренция относно дизайн, както каза в другата ти тема. И тъй като си пряко свързан с ФБ, хората влизат там да си разглеждат ей така безцелно повече от телефони според мен, и когато попаднат на твоя сайт примерно и го отворят не изглежда добре, не е responsive, някакви неща застават върху други, остават някакви празни пространства... Ей тук може да си гледаш сайта как изглежда през телефон mobiletest .me .
 
От: funbox-bg Всичко смешно и забавно подбрано за теб

Причината поради която не използвам bootsrap е че все още тествам някои неща и скоро ще го оправя.Също така се опитвам да се защитя от sql injections.Но имам и друг проблем.Нито adsense нито adcash не ме одобряват поради недостатъчното текстово съдържание.А моя сайт няма как да има повече текст отколкото картинки :(
 
От: funbox-bg Всичко смешно и забавно подбрано за теб

Имам сайт за картинки, без никакъв текст - само картинки (в подписа ми). Уви одобрен съм от адкеш, не разбирам защо не одобряват твоя!
Може да направиш един блог, и да му добавиш някакво съдържание, дори и дублирано и да предложиш него, след като го одобрят няма проблем да ползваш рекламите и за този сайт, успех.
 
От: funbox-bg Всичко смешно и забавно подбрано за теб

Не мога да слагам реклами и затова няма смисъл.Започнах друг.
 
От: funbox-bg Всичко смешно и забавно подбрано за теб

Ако пипнеш наистина дизайна малко, може да стане доста по-приличен. Успех с новия проект ;)
 
От: funbox-bg Всичко смешно и забавно подбрано за теб

Според мен дизайна си е добре,само дето не е респонсив.
 

Горе