G+ последователи?

Izvunzemen

Active Member
Здравейте, трябва ми мнение от някой, който е закопувал български последователи за страница в гугъл плюс.

Има ли полза от това, каква е тяхната активност (коментари, 1+, споделяния), какъв трафик могат да докарат определен брой последователи?

И друго нещо- какъв е метода на събиране, нещо като лайкджагинга при фейсбук ли е? И съответно каква е степента на unlike.

Надявам се да има някой, който да сподели опита си със социалната мрежа на "гуглето".
 
От: G+ последователи?

Метода при мен е ръчен за бг последователи и изисква много време за добавяне, но има активност. Много зависи каква е тематиката, която искаш. 13+ до 18 почти ги няма там :(
Имам 1 малка страничка на забавна тематика, предимно хора от онлайн бизнеса я следват, има активност, не ми остава време да я развивам обаче, но си струва. Ако е за страница за продукт или услуга бизнес 2 бизнес има смисъл определено да се развива.
 
От: G+ последователи?

Под ръчен метод имаш предвид- добавяш някой и чакаш да ти отвърне със същото, така ли?
 
От: G+ последователи?

Да, + споделям интересно съдържание, добавям активни потребители. За чужди последователи имам друг метод, имат малка активност, за сео-то вършат добра работа.
 

Горе