Gabieli(uktobg.com) с промоция за доставки от Англия.

greenmoon

New Member
За незапознатите:Габиели е транспортна фирма за доставки от Англия и Германия.Днес са ми пуснали мейл:
" Здравейте Михаил,

от 27/12/2014**стартираме промоция за транспорт на праткте от Англия до България за 1.50лв/кг.

Промоцията ще продължи до 01/03/2015 г.

Пожелаваме ви весели празници.

Поздрави,
Екипа на Габиели! "

По принцип доставката мисля,че е паунд на кг.,та затова реших да пиша за примоцията [emoji2],звучи добре.Веднъж съм ги ползвал за една доставка от Англия и всичко беше точно[emoji8] .
 
От: Gabieli(uktobg.com) с промоция за доставки от Англия.

Тея баш, ако пуснат не промоция, а ВЪЗМОЖНОСТ за доставка на пратки от BG до UK/DE, ще е добре. От там до тук е saturated и abused, твърде много mail forwarding доставчици станаха. От тук насам, ако пак има за някакви смешни кинти на килограм, те тогава ще е добре. Не знам за к'во ги ползват тея ТИР-ове и с какво ги пълнят на връщане от София към DE/UK.

Ако някой от админите им мине през тази тема, нека си предаде по-нагоре на шефовете в йерархията и да се замислят.
 
От: Gabieli(uktobg.com) с промоция за доставки от Англия.

Тея баш, ако пуснат не промоция, а ВЪЗМОЖНОСТ за доставка на пратки от BG до UK/DE, ще е добре. От там до тук е saturated и abused, твърде много mail forwarding доставчици станаха. От тук насам, ако пак има за някакви смешни кинти на килограм, те тогава ще е добре. Не знам за к'во ги ползват тея ТИР-ове и с какво ги пълнят на връщане от София към DE/UK.

Ако някой от админите им мине през тази тема, нека си предаде по-нагоре на шефовете в йерархията и да се замислят.
Сори, ама се изказваш незапознат. Няколко пъти съм използвал изпращане на пратки от БГ до Лондон с Габиели. Средно ми излиза около 25 лв за стоки и документи до 1кг. Пратките с тях стигат за около 6-8 дни, зависи кога ще тръгне камиона, но пък камионите им са едни от най-регулярните, които сме ползвали. Единият път дори върнах рекламация на Amazon.co.uk и пратката си седеше в склада им в лондон, докато дойде куриера, като за това не ми поискаха и една стотинка.
Ние сме супер доволни от услугите им. Работим с тях от 2 години.

Това им е ценоразписа:
2ahdycg.jpg
 
От: Gabieli(uktobg.com) с промоция за доставки от Англия.

Докато си редактирах мнението и ти си писал. Виж по-горе.
 
И аз обмислям да ги ползвам за пръв път. Имам доста познати с позитивни мнения за тях.
Дано това намаление важи за пратки от под 10 кг...
 
От: Gabieli(uktobg.com) с промоция за доставки от Англия.

Щом има такава конкуренция за пращане на стоки тук, представете си колко силна икономика и каква покупателна способност има българина.
 
От: Gabieli(uktobg.com) с промоция за доставки от Англия.

Или просто предпочитаме Genuine стоките и по-височка гаранция, и с по-височко качество. Не е като да няма разлика между блузки, маратонки, тигани, сокоизтисквачки и др. на една и съща марка (brand) в страни, продавани в West EU и в страни, продавани в East EU. 1г. по-рано и аз предпочетох по-доброто качество на един чаркалак с 5-годишна гаранция с 50 кинта по-евтЯно, вместо 2г. за тук, „East“ версия, „East“ производство дори май беше също (същият чаркалак, продаван в Унгария, Чехия и Румъния за 150 лв. по-евтино от тук, и за 3г. гаранция). 10x.

Докато има такива измекярски ситуации и цакания (било на офлайн или онлайн магазините), до тогава яко и ще се пазари от там, и не само от там.

Видях цените за UK, биват. Не знам за бизнес низши дали ще са вървежни, тъй като един път пращане до София такса, втори път пътуване от там до UK такса, трети път куриерска такса от там до клиент в UK и тя цената вече почти същата като от български куриер или пощата, че даже и по-бавно доставяне. Явно са брадица за бизнес ползване. До DE пък нямат цени.
 

Горе