Аукцион за: GayDeals.com - 13 годишен домейн - невероятна affiliate възможност

От: GayDeals.com - 13 годишен домейн - невероятна affiliate възможност

Колко е купи сега цената? Не ми се занимава да купувам през флипа и да си правя ескров акаунт само заради домейна, но съм заинтересуван.
 
От: GayDeals.com - 13 годишен домейн - невероятна affiliate възможност

Купи сега цена все още не сме определяли. Зависи как тръгне търга в следващите няколко дни и тогава ще видим. Специално ако ти спечелиш, ще направим транзакцията през paypal, щом те притеснява escrow.
 
От: GayDeals.com - 13 годишен домейн - невероятна affiliate възможност

Купи сега цена все още не сме определяли. Зависи как тръгне търга в следващите няколко дни и тогава ще видим. Специално ако ти спечелиш, ще направим транзакцията през paypal, щом те притеснява escrow.

Ъпни темата тука или пиши на лични, като определите купи сега цена. Ако не искате да има купи сега цена пък, ъп-ни темата в последните 3 дни, че да наддавам, когато е важно.
 
От: GayDeals.com - 13 годишен домейн - невероятна affiliate възможност

Леко да вдигна темата - остават само 4 дни. Над 500 разглеждания на търга и 23 watchers. Към края ще стане напечено. Скоро ще има Buy Now цена - следете го.

Огромен пазар. Огромни афилиейт възможности. Един приличен сайт и този домейн може да стане златна мина.

Ще се радвам ако остане в български ръце и носи пари на българин.
 
От: GayDeals.com - 13 годишен домейн - невероятна affiliate възможност

Кво става ако не удари резърва?
 
От: GayDeals.com - 13 годишен домейн - невероятна affiliate възможност

Кво става ако не удари резърва?

До колкото знам, а аз почти нищо не знам-просто няма да се продаде-остава си при собственика.
 
От: GayDeals.com - 13 годишен домейн - невероятна affiliate възможност

Ако не се достигне reserve цената продаващият преговаря с бидналите. В този случай това няма да е така. Reserve цената със сигурност ще бъде достигната.
 

Горе