GDPR за онлайн магазин

okli

Member
Здравейте, попаднах на тази страница където предлагат наръчник за GDPR и съдействие за подготвяне на всичко необходимо.
https://www.advokatami.bg/gdpr/
Цената ми се струва ниска, всчъщност това което мога да си позвоя. Но като знам какви цени искат. Попадм на цено от 800лв. нагоре и затова това малко ме притеснява какво точно се получава като услуга или само ще си дам парите.
Много ще съм благодарен ако някой се е възползвал от тази услуга и сподели мнение.
 
Никога не се съмнявай в този сайт! На тази страница има посочен телефон за контакт. Винаги можеш да звъннеш и да попиташ.
 
300 лв за наръчник за такава ненужда простотия... вие хора сте напълно изперкали :)
Ти остави това, ами самите текстове на Gdpr са достъпни публично в интернет и е достатъчно човек малко да си напъне мозъка и да го прочете - дори не е дълъг.
 
Тая реклама я разнасяте от няколко дни по фейсбук групи и форуми. Не се качихте на първя позиция вече или SEO-то още куца....?!?
 
Ти остави това, ами самите текстове на Gdpr са достъпни публично в интернет и е достатъчно човек малко да си напъне мозъка и да го прочете - дори не е дълъг.
Те продават наръчника за такива индивиди като теб, които няма какво да напънат.
 
Те продават наръчника за такива индивиди като теб, които няма какво да напънат.
А ти бе, велики системни администраторе, къде работиш в момента? Кажи да знам от къде да не купувам хостинг никога.
 
Лично аз оценявам привеждането на един онлайн магазин в GDPR съвместим вид на около 300 лв. Но ако е направено реално и конкретно с всичката онлайн и офлайн персонифицирана документация и нужната актуализация на софтуера плюс инструктаж за персонала. А един автоматично генериран наръчник е доста далеч от крайната цел.
 
Тая реклама я разнасяте от няколко дни по фейсбук групи и форуми. Не се качихте на първя позиция вече или SEO-то още куца....?!?

Знех си че все някой ще каже че е реклама. Не аз наистина не бях се интересувал за GDPR в детайли и ми се строри лесен начин да се сдобия с нужната документация. Като преди това попитам дали някой случайно не ги е ползвал. Намерих един който не е доволен и е достатъчно да не ги купя.
Бил съм им клиент два пъти единият път всичко мина добре, но вротият ми скъсаха нервите няколко месеца супер не професионално подходиха и документите които ми предоставиха не бяха пълен комплект.

Не не им правя реклама, след вторият път се замислям преди да похарча пари, но как по друг наичн да попитам без линк?

Хахах
 
А ти бе, велики системни администраторе, къде работиш в момента? Кажи да знам от къде да не купувам хостинг никога.

Ако ми позволиш да изкажа мнение по въпроса. От хостинг компаните на които съм бил клиент, най-недоволен съм от съпорта на Miss Hossting. Но пък няма такива цени!
 

Горе