GenBucks - Declined Order защо?

и аз имам от там ама е пендингm, бе да не би да е от един с 4 имена?!
 
ахам начи я отписвам то иначе пише че ще се свържат с него от 2-3 дни
 
Бате, спокойно, аз колко такива съм имааал...почти през ден ми се случва :oops:

Много е гадно когато видиш в pending някаква поръчка за $180 (рядко се случва толкова големи, но не липсват) и те земат че я откажат нещо... понякога ми идва да се гръмна :twisted:

Edit:
примерно за тва става въпрос... румънско ип, пък US , в някакъв град палатка... :)

 
Последно редактирано:
според мен е възможно да правят някой друга шмекерия ама да видим ;)
 
ми така като гледам град коломбо-09 ми е някъв съмнителен, иначе на дизайнчето ордера ромънец хм, ми за шмекерия никой неможе да знае със сигурност, но ние работиме от доста време с тях и сме много доволни, те ако искаха да лъжат нямаше да ти я показват изобщо в пендинга все пак. Успехи ви желая занапред 8)
 
хехе и аз да се появя сутринта тъкмо се връщам от купон

батета програма е сериозна и оцелявала в различни кризи благодарение на това че има верни афилиеити :) А не като се опитва да ги цака

при маркет хеалтх (moreniche и....) въобще не виждате пендинг и деклаинд а само когато стане аксептед се появява в акаунта така че ако ГБ искаха да ви лъжат щяха да ползват такава система ..... оставям изводите да си ги правите сами:)

нормално е да има известен процент фрауд като и такива които просто не упяват да ги билнат. Ебизнес може да сподели някоя цифра (макар че неговата ниша е с по малка вероятност за фрауд :))

както и зависи каккъв вие трафика при нас 35 % от трафика е гугъл и прави над 60% от оборота......
 
Коломбо е столицата на Шри Ланка, може 09 да е няква зона там. Иначе аз съм имал приети ордери от ip-та показващи една държава, пък поричките са за друга.
Иначе мен много ме е яд сега, защото последните 3 дена съм изтървал около 200 долара от отказани поръчки.
 
И мен ме хващя яд на австралийци - Худия, или на индийци - Профинаст.

Преди време предложиха на 1 австралиец да замени поръчката от Худия с Lyse-XL и онзи явно се е съгласил, и ми добавиха 55$ за продажбата.
Най-лесното в случая, ако искаха да лъжат, беше да я пуснат в "отаказни".
 
Ми бате, на мен всички прдажби от втората половина на февруари до сега са ми деклайнед. Писах им нищо не отговориха идиотите. При мен има някакъв проблем вече защото не може всички да са деклайнед. А те не са малко повярвай ми.

Но така и така няма кой да питам затова ще ги сменя когато имам време с някоя програма кадето могат да обработват ордери поне.
 
Абе не баш така ние пък имахме само няколко деклайнд които повече от половината бяха атемптинг то ричардж и станаха, а трафика е от Г. адуърдс, затова аз не съм съгласен с това че немогат да процесват карти, азлично съм си пазарувал 3 пъти от тах и винаги беше тип топ, имам приятелчета които си купиха парти пилс и нямаха проблеми, защото бяха с реални карти(уж казаха че има ефект положителен от тях), та така, хората които получават хубав трафик сигърно се радват на добра конверсия
 
е тези ексазита наистина действат ли или е по добре да си дадеш 10лв за едно pill но поне да си правиш купона?
 
Очевидно проблема е персонален, но лошото е, че няма от кой да бъде решен.

Абе не баш така ние пък имахме само няколко деклайнд които повече от половината бяха атемптинг то ричардж и станаха, а трафика е от Г. адуърдс, затова аз не съм съгласен с това че немогат да процесват карти, азлично съм си пазарувал 3 пъти от тах и винаги беше тип топ, имам приятелчета които си купиха парти пилс и нямаха проблеми, защото бяха с реални карти(уж казаха че има ефект положителен от тях), та така, хората които получават хубав трафик сигърно се радват на добра конверсия
 

Горе