Genbucks question..

Sobieski

Well-Known Member
Абе батета я кажете тука имате ли някакви бавения при поръчките значи преди всяка поръчка до 1-2 дни беше приета или отказана а какво става сега имам поръчки от [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]May. 03, 2008 които са Pending на след това имах друга приеха я ? и отказани има доста и сега в момента имам 3 ордера които си седят Pending ? да им пиша мейли ли кво да ги правя?
[/FONT]
 
От: Genbucks question..

на кой имейл да им пиша ? че те имат 5-6 :d
 
От: Genbucks question..

така проблема стана ясен значи грешни данни и не могат да се свържат с човека incomplete billing and delivery addressvoicemails left for the cust.. mail sent but no response from cust
и contact number is invalid for the order
[11:40:58] Z G каза: they have emailed te cust but no reply with te correct tel number

това ми писа в скайп човек от супорта
 
От: Genbucks question..

лошо лошо ама мен така са ме свикнали... Случва да и блокират меиловете някога (преди 2 г) беше голям проблем.... цялата програма беше обвинанена за спам (предната голяма криза преди деиндексирането тогава забраниха изцяло имеил маркетинга) и минахме на съпорт изцяло през форума а минаха доста месеци преди да им се получават меилите нормално а някаде (пощи в яхо) все още не се получават.......

преди като бяха по малки можеше да си лафиш с шефчетата на програма а не с някакъв съпорт :) после се появи и афф съпорта.... но шефчетата още влизат :)
 
От: Genbucks question..

аз си пиша често с тях тък като имам само 30% approved orders... и си пишем в скайп и бързо ми проверяват ордърите които се бавят. писах си и с Marconi Vlad и ми каза че до 2 седмици ще има нови работи покрай ГБ темплейтите ще се пренаписват и разни такива работи което е много хубаво :)
 
Re: От: Genbucks question..

до 2 седмици ще има нови работи покрай ГБ темплейтите ще се пренаписват и разни такива работи което е много хубаво :)
А дано! Но съм сигурен, че ще е въпрос на време Google пак да деиндексира всичко живо... :(
 
От: Genbucks question..

ами не батета на тях проблема маи не им е точно с Г а с някоя друга от фирмите които се чудят защо не работиме с тях си е платила на някои от спам тиима в индия да добави имената на продиуктите защото тук конкретно проблема е деиндексиране по име на продукт ако някои е чувал за нещо такова преди или след това да си каже но аз лично незнам за друг такъв случаи

а според една статистика спам едиторите се задържали на работа средно по две години така че тези на които е платено няма да ги има скоро просъо ще я преживеем и тази криза
 

Горе