Globul става Telenor, но La Viva Vivacom :)

$INeed$

Well-Known Member
Вероятно всеки е видял рекламата на Globul как става Telenor и в същото време и много подигравателни картинки, вицове, и какво ли не, но днес те надминаха всичко, което съм мислил, че може да ги прецака толкова.

Яко някой го е засичал из фейса, може би знае за какво става дума.

За другите, които не са все още, по долу може да видите за какво иде реч.

:) :) :)

Нещо интересно се завъртя из мрежата, което няма начин да ни пропусне и нас като активно общество, занимаващо се с IT:

1558513_969529449727564_8331122210082181630_n.jpg


Из Facebok.

Не знам каква е тази издънка, но някой много ще плачат. :)
 
От: Globul става Telenor, но La Viva Vivacom :)

Хаха тия сериозни ли са им хакнали сайта :D Обаче не знам дали видяхте новите тарифни планове на Теленор, но са по-зле от досегашните на Глобул, което значи, че ще има отлив от клиенти ако не поправят грешката си.
 
От: Globul става Telenor, но La Viva Vivacom :)

Ми като не си ъпдейтват Друпал-а така ще е.
 
От: Globul става Telenor, но La Viva Vivacom :)

Вероятно всеки е видял рекламата на Globul как става Telenor и в същото време и много подигравателни картинки, вицове, и какво ли не, но днес те надминаха всичко, което съм мислил, че може да ги прецака толкова.

Яко някой го е засичал из фейса, може би знае за какво става дума.

За другите, които не са все още, по долу може да видите за какво иде реч.

:) :) :)

Нещо интересно се завъртя из мрежата, което няма начин да ни пропусне и нас като активно общество, занимаващо се с IT:

1558513_969529449727564_8331122210082181630_n.jpg


Из Facebok.

Не знам каква е тази издънка, но някой много ще плачат. :)

не бях го видял , но в момента сайта им не бачка :)

В момента се извършва профилактика

Моля, опитайте по-късно.
 
Re: От: Globul става Telenor, но La Viva Vivacom :)

не бях го видял , но в момента сайта им не бачка :)

В момента се извършва профилактика

Моля, опитайте по-късно.

"В момента се извървша профилактика - подписват се молбите за напускане на девелопърите". :)
 
От: Globul става Telenor, но La Viva Vivacom :)

Обаче не знам дали видяхте новите тарифни планове на Теленор, но са по-зле от досегашните на Глобул, което значи, че ще има отлив от клиенти ако не поправят грешката си.

Гледах им плановете тази сутрин, убийствени са... даже направо са самоубийствени! Чудя се кой нормален ще се възползва от тях.
 
Re: От: Globul става Telenor, но La Viva Vivacom :)

Гледах им плановете тази сутрин, убийствени са... даже направо са самоубийствени! Чудя се кой нормален ще се възползва от тях.

Дайте някакви линкове. Много хора коментира тези цени, че били големи, пък в същото време щели да пуснат iphone 6 за под 1000 лева. :) Не знам кое е истина. :)
 
От: Re: От: Globul става Telenor, но La Viva Vivacom :)

Дайте някакви линкове. Много хора коментира тези цени, че били големи, пък в същото време щели да пуснат iphone 6 за под 1000 лева. :) Не знам кое е истина. :)

Да, вярно, сайта им си работи, за целта влез в профила си, ако имаш.

А ето и само един факт, който ще ги събори. Това условие на ценообразуване на изговорените минути го има във всички техни планове:

• Минималното първоначално време за таксуване на националните разговори е 60 секунди, след което отчитането става на минута.

Какво стана, нали уж имаше закон, да се таксува на секунда, че май щеше да има и глобени оператори, които не бяха въвели това правило, а тия директно таксуват - на минута.
 
Re: От: Re: От: Globul става Telenor, но La Viva Vivacom :)

Какво стана, нали уж имаше закон, да се таксува на секунда, че май щеше да има и глобени оператори, които не бяха въвели това правило, а тия директно таксуват - на минута.

Да, имаше. Не нямам акаунт там. Просто имам една предплатена карта, ама май ще я махам, че голяма олигофрения. :)
 
От: Re: От: Re: От: Globul става Telenor, но La Viva Vivacom :)

Да, имаше. Не нямам акаунт там. Просто имам една предплатена карта, ама май ще я махам, че голяма олигофрения. :)

И предплатените им карти са дърварски - вече зареждане с пари на предплатена карта важи само за 3 месеца. Ако не си изговорил сумата след 3 месеца - я губиш, оставаш без пари за разговори в картата.
 
Re: От: Re: От: Re: От: Globul става Telenor, но La Viva Vivacom :)

И предплатените им карти са дърварски - вече зареждане с пари на предплатена карта важи само за 3 месеца. Ако не си изговорил сумата след 3 месеца - я губиш, оставаш без пари за разговори в картата.

Да, заради тази дървения ще пасувам. Писна ми от някакви дървени оферти, особено това, че трябва всяка година да довнасяш, за да не ти отече номера. И кво излиза, на 3 месеца по 10 лева минимум, което е 40 лева на година. ;)
 
От: Globul става Telenor, но La Viva Vivacom :)

Виваком в момента имат много добри предплатени карти. Вземай от тях.
 
От: Re: От: Re: От: Re: От: Globul става Telenor, но La Viva Vivacom :)

Да, заради тази дървения ще пасувам. Писна ми от някакви дървени оферти, особено това, че трябва всяка година да довнасяш, за да не ти отече номера. И кво излиза, на 3 месеца по 10 лева минимум, което е 40 лева на година. ;)


ако е само заради номера и не го ползваш много - местиш си номера в боб , без договор , без месечни такси , минутата 11 ст. , говориш на 3-5 месеца по една две минути и не се занимаваш с тия повече ;)
 
От: От: Re: От: Re: От: Re: От: Globul става Telenor, но La Viva Vivacom :)

ако е само заради номера и не го ползваш много - местиш си номера в боб , без договор , без месечни такси , минутата 11 ст. , говориш на 3-5 месеца по една две минути и не се занимаваш с тия повече ;)

И всеки месец плащаш между 5 и 50лв отгоре, в зависимост от това колко говориш... Яко е да си с БОБ, да :)
 
Re: От: От: Re: От: Re: От: Re: От: Globul става Telenor, но La Viva Vivacom :)

И всеки месец плащаш между 5 и 50лв отгоре, в зависимост от това колко говориш... Яко е да си с БОБ, да :)

Абе BOB много го хвалят. И не само тук. Явно си струва. :) Мтел са излезли с нещо добро като гледам. ;)
 
Доста време им се проточи профилактиката на сайта на тия. Излагат се нещо, вече втори ден ги няма.
 
От: Globul става Telenor, но La Viva Vivacom :)

Аз имам и БОБец.. 15 кинта, 500 минути към всички.. супер доволен съм.. :)

Ся съм на глобул на стара тарифа, преди да станат теленор и съм на:
1000 мин към глобул
1000 смс към глобул
200 мин към всички
500мб
за 26 кинта.. горе долу бива :d
 
От: Globul става Telenor, но La Viva Vivacom :)

аз пък съм от 10 години на мтел и просто ме мързи да се местя
сега съм на безсрочен, т.е. нямам договор след последните промени дето не може да се преподписва и си ми е ок, около 50 лв на месец ми е плана, некъв XL ли е къв е
 
От: Globul става Telenor, но La Viva Vivacom :)

Vivacom
Net&Call XXL
29.99 лв. (при договор 2 години)
10 ГБ на макс скорост (уловката е 5000 през деня, 5000 през ноща демек от 22:00-10:00 и от 10:00 до 22:00 и за това четете условията като мен)
128кб/секунда след изразходване на 10 гб (при мтел е 64 кб....)
2000 минути към всичко оператори и домашни телефони
0,10 ст. мин след 2000 минути към всички

Лооп
20 лв.
500 мб интернет на макс скорост после 64 кб/се после
200 минути към всички
2000 към 5 мтел номера
1 ст. мин към лооп мрежата.

Еми на вивател е много по добро ...
(след 2 години договора с Виваком се променя и ще се таксува на 99.99 ако не го прекъснете или не минете на друга тарифа)
 

Горе