Godaddy - изпращане на домейн към друг акаунт

nik0lai

Member
Здравейте,

Някой ще ми каже ли дали има опция в Godaddy за изпращане на домейн към друг акаунт :) ще продавам един сайт и незнам как да изпратя домейна.Благодаря предварително :)
 
От: Godaddy

Здравейте,

Някой ще ми каже ли дали има опция в Godaddy за изпращане на домейн към друг акаунт :) ще продавам един сайт и незнам как да изпратя домейна.Благодаря предварително :)
Като отидеш на твоите домейни отгоре има едно бутонче - account change
 
От: От: Godaddy

Като отидеш на твоите домейни отгоре има едно бутонче - account change

От там да не му прати всичките домейни щото имам около 9 а искам да пратя само 1
 
От: Godaddy - изпращане на домейн към друг акаунт

не ти ли поискаха попълнена бланка + копие от личната карта, които да им изпратиш сканирани/снимани?

мен така ме мотаха с разни бюрокрации и глупости (и то без да си прехвърлям домейните), че ми взеха здравето.

отвратителна фирма!
 
От: От: Godaddy - изпращане на домейн към друг акаунт

не ти ли поискаха попълнена бланка + копие от личната карта, които да им изпратиш сканирани/снимани?

мен така ме мотаха с разни бюрокрации и глупости (и то без да си прехвърлям домейните), че ми взеха здравето.

отвратителна фирма!
имам над 40 домейна при тях и никога не ми се е случвало такова нещо ...
 
От: От: От: Godaddy - изпращане на домейн към друг акаунт

имам над 40 домейна при тях и никога не ми се е случвало такова нещо ...

може. на някои се случва, на други - не :)

регистрирах там домейн. приеха плащането, активираха акаунта, всичко беше ОК. правих промени по акаунта и домейна.
няколко часа по-късно обаче не можах да се логна - не ми приемаше user/pass. не съм някой леймър и грешката не беше моя. писах им какъв е проблемът, при което получих 4-5 от обичайните им системни-объркващи-спам писма. казаха ми, че трябва да си сменя мейла, за да се оправи проблема с логването. за да си сменя мейла от един на друг трябваше да попълня една бланка и да изпратя сканирано копие на личната карта. и така... "смених" си мейла на същия! тоест просто изпълних процедурата. при което те ми изтеглиха от картата още веднъж сумата за домейна... като няколко дни по-късно refund-наха. всичко това отне няколко дни, 87346587 системни и безсмислени писма от тях. а аз имах сайт, който чакаше да бъде активиран.

да не ви се случва ;)
 
От: Godaddy - изпращане на домейн към друг акаунт

понякога стават грешки ако си натиснал КАПС ЛОК ...
 
От: Godaddy - изпращане на домейн към друг акаунт

не съм леймър :) а специално като създавам пароли съм параноичен и правя всичко точно...

а и дори да съм объркал паролата, бюрокрацията и спама в които ме вкараха след това са непоносими.
 
От: Godaddy - изпращане на домейн към друг акаунт

Един път имах премеждия с паролите, но след няколко телефонни обаждания, нещата се оправиха. Те явно ми спестиха копията от сметки и т.н.
 
От: От: От: Godaddy - изпращане на домейн към друг акаунт

имам над 40 домейна при тях и никога не ми се е случвало такова нещо ...

И с мен никога не се е случвало такова нещо :/
 

Горе