GoDaddy -> Blogger

Moko

Well-Known Member
Утре смятам да закупя един домейн от GoDaddy.com , защото там са доста по-евтини отколкото тези, които предлага Блогър... .info в GoDaddy e 3.20$, а в Блогър е 10$... Защо да давам цели 7 долара отгоре??
Въпроса ми е можете ли ми да ми обясните как да пренасоча блогър към новия домейн?
И дали новият домейн ще се отрази на индексирането в Гугъл, защото сега съм на първа страница с блогърския домейн и за блог без ъпдейти имам доволни посещения..
Е? ;]
 
баце тва е говорено много ама ме мързи да търся та ще ти копи - паста английското обяснение

GoDaddy.com

  1. Log in to your account at www.godaddy.com.
  2. Open the Domains tab and select My Domain Names. You'll be directed to the Manage Domains page.
  3. Click the domain that you'd like to use with your blog.
  4. Click the Total DNS Control And MX Records in the box entitled Total DNS Control.
  5. Click Add New CNAME Record. If you've already created a CNAME record for your blog's address, click Edit next to the existing CNAME record.
  6. For the Name, enter only the subdomain of the address you want to use for your blog. For example, if you picked www.mydomain.com as your address, enter www here.
  7. Enter ghs.google.com as the Host Name.
  8. Click Continue, and then click Add. If you're editing an existing CNAME record, click Continue and Update.
след което влизаш в блогър и там където пишеш домейна пишеш пълното име с ввв отпред. оттам изкачваш и си готов :cool:
 
такам , за да стане без ввв трябва да направиш следното - влизаш в менюто на домейна ти в годади и от там даваш forwarding там даваш форуард перманент и пишеш ввв.сайта.цом
след няколко часа ще става и само сайта.цом
 

Горе