GoDaddy .info за 67 цента

mantodeus

Member
Пуснали са ги по 50 цента, с таксата на ICANN стават 67 цента.
Ако имате нужда хватката е следната :

Добавяте от желания домейн всякакво друго разширение без .инфо
Като дойде момента за плащане ще ви изкара опция за добавяне на .инфото, добавяте го и махате първия домейн.
Недостатъка е че не обработват транзакции под 1$ и ще трябва или да вземете още един, или да добавите нещо друго.


gd.png
 
Последно редактирано:
От: GoDaddy .info за 67 цента

Това не е ли само ако вземеш И .info?
А и да не е така .... кое ще е това име дето да е свободно на .com примерно за да се стигне до тази стъпка а ти да избереш инфо-то :)
 
От: GoDaddy .info за 67 цента

Не е само ако вземеш и инфо. Както споменах избира се първоначално друго разширение примерно .ком и при чек аут-а се добавя инфото и се маха .ком-а
По този начин могат да се добавят 2,3 или повече инфо домейна при гореспоменатата цена.

Втория въпрос нещо не ми стана много ясен,но ако идеята ти е че щом .com е свободен за какъв чеп ти е да купуваш .инфо - хора всякакви, на първо място може да се вземе нещо за тестов домейн, да се спестят излишни пари и така нататък.

Реших да споделя за промоцията, а вече кой каква изгода вижда в нея и дали ще му влезе в употреба е съвсем отделен въпрос. И аз предпочитам .ком за 1$ :)
 
От: GoDaddy .info за 67 цента

Благодаря дава с пейпал!!!Направих и дарение за Хаити (уж), за да стане 1 долар всичко. :)
Взеха ми последното доларче в paypal :lol: :p
 
Последно редактирано:
От: GoDaddy .info за 67 цента

Моля, някой ако види код за COM и NET под 7$ нека да сподели.Благодаря предварително.
 
От: GoDaddy .info за 67 цента

Има код за 7 и нещо който е за нови и подновени за .com и .net
Темата е нова, ще я намериш.
 
От: GoDaddy .info за 67 цента


не съм го видял, извинявам се.
Трябва да се направи една голяма тема където да се събират всички купони за да не се разпиляват така нещата.

петък наближава, тогава трафика в годеди и хостгатора сигурно ще е същия като при прИмоция с евтини банани в роден супермаркет.
 

Горе