Google бомба на бг правителството

alexer

Active Member
Здравейте,
в http://www.webmasterbg.org/showthread.php?t=3891 са подхванали една тема за безплатна оптимизация на http://government.bg по думата провал.
Моля който има желани и възможност да подкрепи този израз на недоволство към правителството на Р. България.
Ще бъде интересен начин на протест и изказване на мнение.
Аз вече поставих <a href="http://www.government.bg">провал</a>
 
От: Google бомба на бг правителството

А да, направен е да се отваря с www. и ако браузер не ти го сложи автоматично...
И от още едно нещо прозира изключителната гениалност на комунистическата мисъл: www.government.bg/robots.txthttp://www.government.bgrobots.txt
 
От: Google бомба на бг правителството

какво им пречи и без www да работят :)
 
От: Google бомба на бг правителството

какво им пречи и без www да работят :)
Идеята на комунизма е на теб да ти пречи, дори и да им струва усилия на тях.
То и няма логика да се блокират търсачките и да неможе да излиза сайта по търсена информация, ама комунистическата логика е друга.
 
От: Google бомба на бг правителството

странно :) има един дето работи без www -и той е ОП " Административен капацитет " -opac. government. bg
 
От: Google бомба на бг правителството

Като линквате говърнмънт.бг на думата провал, и като го класирате на 1-во място на думата провал, после кво?

- УСПЯХМЕ!

?
 
От: Google бомба на бг правителството

Това е начин за изразяване на мнение - затовя бях на протестите, а не си гледах бизнеса 2 дни, така и подкрепям това.
Но разбира се на човек, според който положенията са само 2 - оn / off няма какво да обяснявам - ти си се радвай на правителството, защото ако се протестира няма да ги разстреляме, а само се изразява нагласа...
 
От: Google бомба на бг правителството

@ radev после както се казва кучетата си лаят керванът си върви ...

@ alexer който не е с нас е против нас така ли ... не дей така ... най малко пък radev e виновен за провала на правителството
 
Последно редактирано:
От: Google бомба на бг правителството

Добре ако ся почна да линквам с успех някой ще ми счупи ли главата?
Досега спокоен и уравновесен протестиращ, който да не ме е обиждал не срещнах.
 
От: Google бомба на бг правителството

Какъв протест приятелю. Провал е всичко, не само правителството, даже и ти си провал, колкото и грубо да звучи. Ходи в София и какво ? Видя простотия ?! Видя глупаци на които им беше платено да бият и ритат ?! Това какъв протест е ? Това е меле, масов бой, клане и т.н. , всичко друго, но не и цивилизован начин да изкажеш мнение.Същото е и тази кампания, няколко пубера решавате че е актуално да подемете няква кампания, казвате в училище , пишете по форуми и си мислите - "ще им покажем, кои сме ние". Да ама не, вървите със стадото и това е най-лошото, сега е актуално това - вие решвате да правите протести, утре ще е актуално друго, вие точно него ще подхванете. Да не си беше оставял бизнеса за 2 дена, не стига дето главата ти пълна с глупости, а и пари си загубил.
 
От: Google бомба на бг правителството

Oggin подхвана инциативата в уебмастърсбг.орг
как няма всички да следват.

Аз ако го бях казал, щяха ли да се избиват да линкват всички и да се хвалят :-D
 
От: Google бомба на бг правителството

oggin подхвана инциативата в уебмастърсбг.орг
как няма всички да следват.

Аз ако го бях казал, щяха ли да се избиват да линкват всички и да се хвалят :-d
Точно попадение. Слушат се и се лансират едни хора. Изкажете собственото си мнение, не това на някой си. В крайна сметка има избори на които се гласува и те определят кой ще властва. Българският народ е гласувал, а както се казва "Каквото си надробиш - такова ще сърбаш".
 
От: Google бомба на бг правителството

трябва да има и опозиция иначе няма да е интересно :)
 
От: Google бомба на бг правителството

@radev нама как да знам дали някои ще ти счупи главата, ако започнеш да правиш нещо. Това кой е подхванал не ме интересува, а ме интересува идеят ( е разбира се ти и каквото да подхванеш няма да те подкрепя, но това е друга тема ), а досега какво си видял и какво не си също не е моя работа!
@adi не те разбрах? но и неразбирам какво се защитавате винаги с @radev, като малки деца...
@Huk0 благодаря за психо анализа ти върху мен, но не съм достатъчно достоен за да го оценя, тъй че можеш да се въздържаш
 
От: Google бомба на бг правителството

трябва да има и опозиция иначе няма да е интересно :)
Винаги ще има хора, които се водят на там накъдето им покаже "пъдяря". Това не харесвам аз, никога не съм бил от "стадото".
 
От: Google бомба на бг правителството

@alexer аз неразбрана ще си умра ....темата не беше за radev нали
просто не съм съгласна че някой който е на противоположно мнение / независимо от мотивите му / автоматично трябва да се превръща във враг № 1 ... демокрация сме я уж
 
От: Google бомба на бг правителството

Добре, а аз какво общо имам с противоложното мнение, демокрацията...
неразбирам какво искаш да ми кажеш
 

Горе