Google ще сменя тотално визията на AdWords

Blinky

Owner
Да, време е за нещо съвременно. Но ако може някои важни неща да не се стигат с 10 клика. Плащането и съпорта например.

http://searchengineland.com/adwords-redesign-first-look-246074

GRV687LnnWpFCpPcQ6vxjd_kEQKr7DOcqlJr4qHNJZ4RJoet73K4_vmcyN-DV0wl19clkZsqTlWqtXo6bt79gv0R4lpuYIo27duXguYhev0ztoy6IBkPtkGRg4y-EY2ui9XUjfqA


Май всичко минава към флат. :)
 
От: Google ще сменя тотално визията на AdWords

То пък да имаше ефект от тия измекяри. Миналата седмица направих проба на фейк сайт с една стотарка и от 217 клика нито едно обаждане. Поне един кликнал уж реално можеше да звънне от любопитство. Само лъжат, мажат и крадат.

Не случайно пуснах тази тема https://www.predpriemach.com/showthread.php?t=65918

Каквото и да сменят помията си остава помия.

Дали не е време за къси?
 
За какви къси? Скоро не съм пускал кампании, но в някои ниши, ако нямаш добри бюджети си е направо безсмислено. ;)

Колкото до новата визия, мисля че е нещо по-добро. И доста малко, да не кажа никакви, неща няма да барнат като функционалности.
 
От: Google ще сменя тотално визията на AdWords

Каквато и да е нишата при 217 влезнали, няма как поне един да не се обади.
А късите си мислех дали е време за продажба на акции.
 
От: Google ще сменя тотално визията на AdWords

Новият интерфейс със сигурност е по-удобен за навигиране и като гледам и за управление на кампаниите. Дано само не решат да правят някакви глупости в последния момент, понеже от скоро време това е запазена марка на Google...
 
От: Google ще сменя тотално визията на AdWords

Дано наистина да е удобен... Аз така съм си свикнала със стария, че изобщо не искам да го сменят :(
 
От: Google ще сменя тотално визията на AdWords

ТЕ, ако не си преструктурират като Facebook са си позагинали..
Facebook-a бая ги отвя с тоя лесен интерфейс за реклама.. 2 копчета и ти взимат парите с кеф..
 
Re: От: Google ще сменя тотално визията на AdWords

ТЕ, ако не си преструктурират като Facebook са си позагинали..
Facebook-a бая ги отвя с тоя лесен интерфейс за реклама.. 2 копчета и ти взимат парите с кеф..

Да, дори още в самото начало бяха в пъти по-лесни Facebook. Не беше нужно дори да се ходи по някакви курсове и не знам си какви семинари, за да си сетъпнеш до доста добро ниво кампанията. Сега ще ми се наложи на един приятел да помагам за Google AdWords и просто не ми се мисли в какво чудо ще се види при управлението и в последствие. Да не говорим, че в неговата ниша нещата не седят много гот от кликове, свикнал е дава малки бюджети през Facebook, но вече за AdWords се иска малко повечко и реално повече джиткане и настройване. Дори и да върви добре, то не е за постоянно това явление.
 

Горе