Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Значи, като дойде време, да иззбера Уестърн Юниън, като начин на плащане ли? А може ли да посоча друго лице, да ги приеме? И реално какво ми удържат?
 
да и аз със СГ Експресбанк, досега винаги са ми ги теглили в евро и по техния курс на банката ми ги обръщат в лв и си ги вземам в лв, но вече няколко пъти ми казват "изпращача е заявил да ги получите в лева" няма как да ви ги изтегля в евро, а аз леко озадачен се питам, а защо ги изпраща в евро и казва да ги получа в лв по курса на уестърн юнион.

между другото СГ Експресбанк спира да работи с уестърн юнион след 19 декември 2019

ееее един ли не се намери да каже нещо за превалутирането по курс на банката или по курс на уестърн юнион ли го правите и в коя банка
 
Пичове, някой има ли представа как стоят нещата с CPC average в Google Adsensce в нищи с по-висок за БГ CPC в Google Ads.

Щот като гледам кви са статистиките на някакви сайтове на генерална тематика и ми се плаче.

Плачевно е.
 
Да, то това е от много време насам. :) Просто Бг Google AdSense яко съкс. :) Ние тук във форума от много време насам мислим, че е пълна загуба на време и ресурси. Па и фирма по ДДС да се регва, па не знам си какви декларации. :) Суми над 2К си заслужава, но тук говорим за много БГ трафик, нещо, което за USA ще е в пъти по-малко. :) За това и така силно виреят другите ад мрежи. :)
 
ееее един ли не се намери да каже нещо за превалутирането по курс на банката или по курс на уестърн юнион ли го правите и в коя банка
Ползвай Western Union в бнаката ше има такси и от твоя страна, да не гооврим че ако получавша доста пари от гуглето НАП ще те проверят.

Да, то това е от много време насам. :) Просто Бг Google AdSense яко съкс. :) Ние тук във форума от много време насам мислим, че е пълна загуба на време и ресурси. Па и фирма по ДДС да се регва, па не знам си какви декларации. :) Суми над 2К си заслужава, но тук говорим за много БГ трафик, нещо, което за USA ще е в пъти по-малко. :) За това и така силно виреят другите ад мрежи. :)
Не съм съгласен. Зависи от тематиката и правиното таргетиране на рекламите показвани в сайта. И рейта не е толнова нисък, зависи как са ви на вас настройките и какив теклами гуглето насочва в сайта. Второ фирмата е задължителна ако домейна е регистриран на фирма, а не ако е регистриена на физическо лице, какато и ако вадите повече от хилядарка на месец от адсенс-а. Аз например, нямам такъв доход от там и акаунта ми в гугъл е регистриран като физическо лице освен другото и така взимам чиста сума.
 
Не мога да разбера, защо не ми одобряват сайта? Преди имаше адсенс на стария собственик. Ето сайта: https://vicove.info/

Братле, мен тоя сайт ще ме е срам изобщо да се логна в backend-а, кво остава да се опитвам да го монетизирам пред хората :D :D
 
Не мога да разбера, защо не ми одобряват сайта? Преди имаше адсенс на стария собственик. Ето сайта: https://vicove.info/

това, че преди е имал адсенс нищо не значи, сега вече всеки сайт минава одобрение и като нямаш нищо качествено и няма и да те одобрят
 
варианта е слагаш на домейна сайтс доста статии, минаваш одобрение и после връщаш вицовете, но от там нататък е въпрос на време да те баннат
 
Много се бавят вече с тия одобрения... Сигурно минаха 10 дена и си седи на подготвя се. Има горе-долу контент в сайта - 10-13 уникални статии с различни дължини...
 
Здравейте,
имам следният въпрос относно адсенс.
От скоро съм партньор в тубата и съответно получавам доходи в адсенс. Търсих доста по темата, но никъде не мога да намеря как и по какъв начин да се декларират тези доходи? Ще съм Ви благодарен ако ми съдействате в този казус.
Адсенса ми е на физическо лице ако има значение.
 
Здравейте,
имам следният въпрос относно адсенс.
От скоро съм партньор в тубата и съответно получавам доходи в адсенс. Търсих доста по темата, но никъде не мога да намеря как и по какъв начин да се декларират тези доходи? Ще съм Ви благодарен ако ми съдействате в този казус.
Адсенса ми е на физическо лице ако има значение.
Доста си търсил, а в раздела за юридически и счетоводни въпроси погледна ли?
 
Здравейте,
имам нов сайт - с около 30 публикации. Искам да пробвам с Adsense, но не разбирам нищо от кодове и малко се плаша да не начупя нещо. Сайта е на WordPress, има доста плъгини за това, но кой е най-ефективен - да позволява позициониране на рекламата и да не се налага да пипам там, където мога да объркам нещо.
 
Здравейте,
имам нов сайт - с около 30 публикации. Искам да пробвам с Adsense, но не разбирам нищо от кодове и малко се плаша да не начупя нещо. Сайта е на WordPress, има доста плъгини за това, но кой е най-ефективен - да позволява позициониране на рекламата и да не се налага да пипам там, където мога да объркам нещо.

първо мини одобрение и после се чуди за рекламите
 

Горе