Google Adsense не се показват рекламите, а бели карета

DonMakaveli

Well-Known Member
Здравейте,

Спряха да ми се показват рекламите на Adsense, показват се бели карета. Статистиката показва, че днес имам 26 клика, но аз не ги виждам от всички настолни компютри от които влизах в сайта, както и през мобилния не се виждат.

Ннякой имал ли е такъв проблем?
 
Здравей, има няколко варианта. Може да няма подходящи реклами за съдържанието, може да е проблем с визуализацията и още много, както и проблем с акаунта или сайта от Адсенс. На какъв език е сайта?
 
Сайтът е англоезичен. По същото време когсто на моя телефон не се визуализираха, на друг телефон нямаше проблеми. След няколко часа почнаха и при мен да се показват.

Не е проблема с липсващи реклами за позициите. Просто има нещо друго и не знам на какво се дължи, за това питам за хора с подобни проблеми. Доста често се случва да не ми се показват.
 
Когато е твой сайт и влизаш по 20 пъти на ден е нормално да не се виждат - спокойно :)
Лесна проверка може да направиш - провери колко посещения имаш ( импресии ) и погледни за дадения ден колко пъти се е покала рекламата - ако имаме 90% + всичко е наред
 

Горе