Google Adsense реклами проблем

Имам един странен проблем с рекламите смисъл на главната страница рекламите се виждат, а като почвам да се разхождам по публикациите не излизат стои само празно място и чак след няколко рефреша евентуално си излизат. Това на какво може да се дължи ? Писах им и викат че всичко е нормално и няма проблем, а аз едвам 200 импресии правя по факта че в сайта влизат на ден 150-200 човека. Преди като почнах с blogspot всичко си излизаше и бях си докарал до 20 евро, а като минах на Wordpress всичко умря нито импресии, нито показвания както трябва, нито кликове. Вие какво мислите по случая ?
 
Гугълска му история! Най вече искат уникален контент и ако го нямаш... на вътрешните страници рядко ще имаш реклами от гооглето.

А това за импресиите... постна история! 10 човека(посещения), 200 импресии... 100човека(посещения), 10 импресии.... :D идея нямам но не ми и пука отказах се да им мисля ъпгрейдите новостите и т.н..... като има има като няма.... на фотосинтеза и те така :D
 
Писах им

Къде им писа, ако не е тайна? :D

Иначе за рекламите има много причини да не ти отчита импресии, гледай през мобилен трафик как е, защото вече почти няма декстоп...
 
Къде им писа, ако не е тайна? :D

Иначе за рекламите има много причини да не ти отчита импресии, гледай през мобилен трафик как е, защото вече почти няма декстоп...

Като причина може да е посещения от фейса през мобилното приложение. Доста често има посещения от едно и също айпи на фейса, и за това не отчита импресии и показвания че доста често и кликове по реклами се смятат за невалидни!
 
Писах им по имейл, обаче казаха всичко е наред при тях и всички реклами се показват, а при мене след няколко рефрешвания излизат на някои страници, а в blogspot нямах този проблем.
 
Къде им писа, ако не е тайна? :D

Иначе за рекламите има много причини да не ти отчита импресии, гледай през мобилен трафик как е, защото вече почти няма декстоп...
Абе не е като да няма, при мен е 22% десктопаджийския и е двойно по скъп от мобилния.
 
При мен декстопа е макс 15%, понякога е едва 4-5%, но пък мобилните са по-добре платени :) Всичко е до нишата и потребителите.
 
Ето като вляза в една публикация така ми излиза празно и евентуално след няколко рефрешвания се показват реклами и то на мен, не знам дали на другите си излиза, а на началната страница си излизат постоянно. Не знам къде да търся проблема, нарочно спрях автоматичните реклами да не би да се трупат много реклами и за това да не излиза, ама уви няма промяна.
 

Прикачени файлове

  • Заснемане.PNG
    Заснемане.PNG
    588.1 KB · Преглеждания: 4
  • Заснемане1.PNG
    Заснемане1.PNG
    493.8 KB · Преглеждания: 4
Споко, няма никакъв проблем, и при мен се е получавало така, особено когато съм имал малко съдържание или копи пейст.

Същия номер се получава и когато някой ти наклика рекламите(умишлено или не е все тая). Важното е на потребителите да им се показват рекламите! Следи си статистике в адсенс, може и да добавиш и аналитика на гугъл(на мен ми помага).

А инак за мобилния и декстоп трафика... зависи само от къде е, този от търсачката е по платен от колкото социалния.

При този от търсачката съм стигал до 69€ RPM....ама падна бързо след няколко посещения от фейса :D
 

Горе