Google PR Update

А аз да питам. Becklink ъпдейта още ли тече или вече свърши? Защото един от мойте сайтове има много малко backlinks индексирани в Г, а аз съм сигурен че са поне 10 пъти повече.
 
@Tsanko Google индексират най-бавно беклинкс. За три месеца ми индексираха 2 беклинк-а :). Четох някаде, че един месец преди ПР се добавят беклинкс.

@ZzZaPyr и аз така мислех до преди 1 седмица, когато видях хербал шопа си индексиран в google, без да съм го споменавал никъде....

@espy всяка търсачка индексира различно, Google са най-бързи(1-2 дена), Yahoo(4-5 дена), Live(2-3 седмици), Alexa(1 месец) при мен така стоят нещата...
 
Ако имате инсталиран гугъл тулбар и си ходите на сайта се получава индексиране без събмит и линкове :)

@Tsanko - бате виж в гугъл уебмастър тулс какви линкове ти показва гугъл никога не отчита всичко. Като се замисля то няма инструмен които да ти оказва всички линкове точно. Може да погледнеш линковете и в яхо но там излиза всяка страница на която имате линкче...
 
ZzZaPyr каза:
Няма определено време.
За да го индексират трябва да им кажеш за него. Те не са магическа пръчица и хоп тука имало нов сайт я да го индексирам.

Най-добре е да те открият чрез друг сайт който вече индексират на който имаш линк към своя сайт.
Иначе може и ръчно да събмитнеш ама има по-голяма вероятност да те пратят в пясъчника да си играеш :)

Това значи ли, че вече като съм се събмитнала ръчно няма да ме индексират. Даже кандидатствах за Adwords и си чакам...
 
coolice каза:
Най-вроятно ще те индексират. Трупаи линкове към сайта си и със сигурност ще те индексира
Да процеса е по натурален и аз лично съм му фен, а не да се путаш на всякъде да за събмит.

Здрасти espy и добре дошъл, еми няма определен период, но можеш да го проверяваш от време на време в търачките. А през това време може да му трупаш линкове за да те захят ботовете от много места. :wink:
 
fiddy каза:
Абе хора моята нуличка дали е временна? :?
Еми би трябвало да е. Нали си градиш линкове към теб? Ако да гледай да налазиш и такива с висок PR. Скоро ще разбереме дали са достатъчно за по-висок PR. Но ако си градиш стратегията, си мисля че ще ти е временна, както каза.:)
 
Еми имам доста бек линкове... и няколко по-висок пр поне 10 беклинка от пр3.
 
Blinky каза:
coolice каза:
Най-вроятно ще те индексират. Трупаи линкове към сайта си и със сигурност ще те индексира
Да процеса е по натурален и аз лично съм му фен, а не да се путаш на всякъде да за събмит.

Здрасти espy и добре дошъл, еми няма определен период, но можеш да го проверяваш от време на време в търачките. А през това време може да му трупаш линкове за да те захят ботовете от много места. :wink:

Здрасти и благодаря за посрещането :)
Форумът ви е много полезен, чета го редовно
 
espy каза:
Blinky каза:
coolice каза:
Най-вроятно ще те индексират. Трупаи линкове към сайта си и със сигурност ще те индексира
Да процеса е по натурален и аз лично съм му фен, а не да се путаш на всякъде да за събмит.

Здрасти espy и добре дошъл, еми няма определен период, но можеш да го проверяваш от време на време в търачките. А през това време може да му трупаш линкове за да те захят ботовете от много места. :wink:

Здрасти и благодаря за посрещането :)
Форумът ви е много полезен, чета го редовно
Радвам се и да си изкараш супер тук, ей:)

А относно бек линковете, значи това което имаш е за минимум PR 2, но силно се надявам да се закачиш на 3. Ще си проличи скоро. Ти само си трупай и продължавай с граденето на линк стратегиятат ти.
 
Честно казано малко неща са ми ясни как стават, засега действам интуитивно. Чета постингите ви, но понякога все едно говорите на китайски. Е аз съм упорита и малко по малко ще се науча, надявам се :lol:
 
espy каза:
Честно казано малко неща са ми ясни как стават, засега действам интуитивно. Чета постингите ви, но понякога все едно говорите на китайски. Е аз съм упорита и малко по малко ще се науча, надявам се :lol:
Това ти качество е много ценно. :) Еми когато стигнеш момента в който всичко основно ти е ясно, започват обикновенно въпросите свързани с по-задълбочените неща. Като например четеш за линкове, беклинкове и в един момент ще се сблъсаш с названия, като 2 way links, 3 way links, no follow links....и т.н.

Във всичко е така, а ние ще се радваме да ни атакуваш по всяко време с такива въпроси. Това най-малкото означава че стигаш по-високи равнища на знание, което е яко COOL. :wink:

Успехи.
 
Еми тайпни URl-то си в Goolge и виж от къде идват някои от тези резултати, това показва само резултати, където те има като линк и име на адреса на сайта ти. Тези страници на които те има са индексирани. Другото беше с link/s: URL. А нко искаш да видиш колко линка ти индексират търсачките: http://www.seochat.com/seo-tools/link-popularity/
 
fiddy каза:
Търсих някъв брояч на backlinks и вика че има 169водещи към моя саит :roll:
Това е SUPER ако, а да имаш предвид че тези които ти отчитат търсачките са по-малко. :( Но с качването на линковете, като бройка се качват и тези които търсачките ти отчитат. Много важно е да се продължава link building-а, за да се трупат все повече и повече.
 
Митака каза:
На един от блоговете ми Google отчита 3 беклинка, а съм разменил банери с няколко сайта с висок PR и добавил блога в директории...

OOO, то си отнема яко време докато бота се вдигне да отчита бек линкове. Големите линкове / с голям PR или от големи директории, артикъл директории, блогове/ бързо ги намира, даже чрез предвижване в резултата си проличават, и пак не ги отчита като цифра - само че го има. Така че при мърдане в резултата - това е добър показател че лика ти се брои / ако е добър де/. Със сходните линкове успха за придвижване е много по голям, отколкото да размениш с сайт не в твойта облас (говориме за сайтове с еднаква популярнист в мрежата - сходния и не дотам сходният сайт). :wink:

Но едно е сигурно индексираните страници на които присъстваш със сигурност помагат, даже и да са PR 0. Така че и дори подписи от форуми с теми - индексирани, пак са голям "+" за линк билдинга. Аз изпускнах предишните си 1000 поста, ама нищо. Мога да се върна някой ден назад и да ги едитна. Ама ще изчакам да се вдигне PR на някои статии или поне всички да са добре отчетени ит търсачките. :)
 
И аз съм на мнение, че никои becklink не е вреден особенно еднопосочния. Аз даже на единия блог сум направил страничка с PR2, в която с един autoscript да си аддват страниците и да препращат към главната страница. Много малки сайтове PR0-2, а дори и 3 се връзват и ми дават backlink на индекс страница за такъв на някаква моята с PR2 :)
 

Горе