Greatings from Italy

Ами ето едно предположение за което не съм много сигурен ще остави темата да остарее да получи пр и да е потънала надолу в форума и ще си добави линковете тогава
 
Руснаците си тестват новите ботове които ще продават след няколко месеци за стотици долари :) получихте ли отговор на въпроса. Вече форума е в txt файла в група български форуми :). Е след няколко месеца ще го имам това ботче и сигурно ще ми свърши полезна работа.
Ето ви малко повече инфо за такъв тип ботове www botmaster net/more1/
 
Добре дошъл и се радвам за даденото инфо. Скоро тук ще стане сбирка на много големи бот изцепки, но е нормално за форум с хе вдць популярност в мрежата, особенно в бг. :lol: Приятен престой ти пожелавам в нашият форум за онлайн бизнес и интернет реклама. :)
 
online каза:
Руснаците си тестват новите ботове които ще продават след няколко месеци за стотици долари :) получихте ли отговор на въпроса. Вече форума е в txt файла в група български форуми :). Е след няколко месеца ще го имам това ботче и сигурно ще ми свърши полезна работа.
Ето ви малко повече инфо за такъв тип ботове www botmaster net/more1/


тои хубаво е в листата ама дали има бот които да успее да пусне линкове тук :D
 
Обърнете внимание на сигурноста ;) Сложете спам защитан а форума, вземете мерки с някой мод за phpbb :) Иначе ще стане анархия тука :shock: :roll:
 
Ти си от по старите потребители и няколко месеца невлизаше бате но не си обърнал внимание на промените ако нямаш 5 поста не можеш да пускаш линкове да си имаш подпис и линк мембър листа ... така че не могат да добавят спам линкове тук което всъщност е важното иначе им се радвам какви са ентуиасти и се чудя колко ли още от местата в листа не вършат работа :D

ПП Леле бая постове са се натурпали ще има да преглеждам
 
Квото и да си говорим ти си взел мерки но представи си форуми с 100x твоите потребители нямат мерки и потербителите на тези ботове си изпълват целите което е бахти гнусната работа.
Та и аз си изпатих бях пуснал Блог Хостинг и да не ви казвам какво стана с тия ботове като ме налазиха :)
 

Горе