Group buy for CTR Wordpress Theme

ivo1017

Active Member
По доста от форумите има такава секция. Доста положителни мнения чета за тази тема за Уордпрес :
Темата струва 67 долара и е за неограничен брои домейни. Чудя се, ако има желаещи от хората, които се занимават сериозно с Адсенс да си сцепим сумата за темата.

п.п. Ако някои я ползва или има собствен опит, нека сподели. Цената не е висока и мога и сам да я взема, но не знам дали е толкова ефективна, колкото я хвалят в мрежата ( все пак има и програма за афилейти :) ).
 
Последно редактирано от модератор:
От: Group buy for CTR Wordpress Theme

Голямо си диване да ти кажа -
Код:
http://www.ctrtheme.com/bhw/
темата на цена от 20 долара. Хем знаеш как се прави, хем знаеш къде да питаш, хем не го правиш

Има и нулната версия, но който не може да си позволи 20 долара за тема не му трябва и нулираната версия. Eppie е готин пич и си заслужава парите, така че не се скръндзете
 
Последно редактирано:
От: Group buy for CTR Wordpress Theme

Ами в блекхета не съм влизал отдавна, пък тебе не мога да те засека онлайн. А значи я вземам още довечера. :) И все пак, ако някои я ползва да каже преки впечатления.
 
От: Group buy for CTR Wordpress Theme

освен ротацията останалото не струва и 20 цента, кофти навигация, юзър ънфрендли, тия бози за управление на цветовете са пълен хикс за мен, трудно втъпкваш уиджети - то просто няма място

резюме:
+ малък адсенс сайт предназначен само за кликане - да, за сериозен голям сайт абсурд
+ ротацията вероятно наистина качва КТР обаче ботовете сигурно всеки път псуват като им дойде наряда да обходят тия сайтове
+ за 20 долара си е супер ама 67 си е пладнешки обир с изнасилване за тая шитня
 
От: Group buy for CTR Wordpress Theme

Е то само адсенс ротатора си струва наистина. Другото не е нищо. Ама пак си е много като за 20$.
В смисъл не че е много, ама то това са няколко реда код. Аз даже ще взема да си направя един подобен ротатор да видя каква ще е файдата.
Ако пусна такава услуга, ротатор на адсенс по ваши теми примерно за 10 лева ще има ли интерес?

Това само не знам как ще афектира ако имаш кеширащ плъгин???
Щото като ти кешира страницата, ротатора няма да може да бачка.... хммм...
 
От: Group buy for CTR Wordpress Theme

Предложете друг подобен читав темплейт. Какъв е смисъла на този ротатор?
 
От: Group buy for CTR Wordpress Theme

Смисъла е както пише навсякъде у сайта им и което е основното - ЦТР да се вдигне, понеже потребителя не може да свикне къде има реклами и къде текст, та да цъка като луд.
 
От: Group buy for CTR Wordpress Theme

Е то само адсенс ротатора си струва наистина. Другото не е нищо. Ама пак си е много като за 20$.
В смисъл не че е много, ама то това са няколко реда код. Аз даже ще взема да си направя един подобен ротатор да видя каква ще е файдата.
Ако пусна такава услуга, ротатор на адсенс по ваши теми примерно за 10 лева ще има ли интерес?

Това само не знам как ще афектира ако имаш кеширащ плъгин???
Щото като ти кешира страницата, ротатора няма да може да бачка.... хммм...

На мен ще ми е интересен такъв ротатор.
 
От: Group buy for CTR Wordpress Theme

На мен ще ми е интересен такъв ротатор.
Ще обмисля малко нещата, ще потествам и ще изкоча с оферта. Ще е къстъм за всяка тема.
 
От: Group buy for CTR Wordpress Theme

Може да предложиш цена за някои от по-популярните безплатни теми - те така или иначе са доста изчистени и подходящи за адсенс.
 
От: Group buy for CTR Wordpress Theme

Аз също съм заинтересуван от такъв ротатор, свиркай щом си готов. По-добре на някои съфорумец да дам тези пари.
 
От: Group buy for CTR Wordpress Theme

Ще обмисля малко нещата, ще потествам и ще изкоча с оферта. Ще е къстъм за всяка тема.
Докато гледах демо клипчето ми мина през акъла че за 2-3 деня мога да скалъпя по-читава тема.
А гледам че не само на мене ми идват бизнес идеи :) .
 
От: Group buy for CTR Wordpress Theme

Между впрочем, ето какво се открива в темата:
PHP:
 // Do the color replacement
   /* if(stristr($key,'link unit') === FALSE)
    {
        $ad = str_ireplace("google_ad_width", "google_color_link = \"$linkcolor\";\ngoogle_color_url = \"$urlcolor\";\ngoogle_color_border = \"$border\"\ngoogle_color_bg = \"$bg\";\ngoogle_color_text = \"$text\";\ngoogle_ad_width",$ad);
        $ads[$key] = $ad;
    }else{
        $ad = str_ireplace("google_ad_width", "google_color_link = \"$lu_link\";\ngoogle_color_url = \"$lu_url\";\ngoogle_color_border = \"$lu_border\"\ngoogle_color_bg = \"$lu_bg\";\ngoogle_color_text = \"$lu_text\";\ngoogle_ad_width",$ad);
        $ads[$key] = $ad;
    }
    
    return $ad;*/
Пренаписва адСенс кода - явно със грижа за намаляване на необходимите действия по къстмизация от страна на потребителя, НО промяната и вмешателството в адСенс кода ПРОТИВОРЕЧАТ на програмните правила на адСенс..
Лично аз съм го изрязал от функцията - във functions.php /ред 784/ и ctr-setup.php/ред 133/
Съветвам ви да направите същото.

!Става въпрос за делото на Eppie, не на колегата.
 
От: От: Group buy for CTR Wordpress Theme

Между впрочем, ето какво се открива в темата:
PHP:
 // Do the color replacement
   /* if(stristr($key,'link unit') === FALSE)
    {
        $ad = str_ireplace("google_ad_width", "google_color_link = \"$linkcolor\";\ngoogle_color_url = \"$urlcolor\";\ngoogle_color_border = \"$border\"\ngoogle_color_bg = \"$bg\";\ngoogle_color_text = \"$text\";\ngoogle_ad_width",$ad);
        $ads[$key] = $ad;
    }else{
        $ad = str_ireplace("google_ad_width", "google_color_link = \"$lu_link\";\ngoogle_color_url = \"$lu_url\";\ngoogle_color_border = \"$lu_border\"\ngoogle_color_bg = \"$lu_bg\";\ngoogle_color_text = \"$lu_text\";\ngoogle_ad_width",$ad);
        $ads[$key] = $ad;
    }
    
    return $ad;*/
Пренаписва адСенс кода - явно със грижа за намаляване на необходимите действия по къстмизация от страна на потребителя, НО промяната и вмешателството в адСенс кода ПРОТИВОРЕЧАТ на програмните правила на адСенс..
Лично аз съм го изрязал от функцията - във functions.php /ред 784/ и ctr-setup.php/ред 133/
Съветвам ви да направите същото.

!Става въпрос за делото на Eppie, не на колегата.
Тоест, ако я купя тази тема и я сложа тя ще нарушава правилата на ад сенс така ли?
 
От: Group buy for CTR Wordpress Theme

Самата ротация също мисля че е против Адсенс ТОС-а, ползвал съм я темата ама без ротацията, има далеч по-добри от нея.
 
От: Group buy for CTR Wordpress Theme

Не можах да намеря истинска работеща с адсенс демо версия на някоя от тези теми. Ще посочите ли един сайт поне, който да ползва тази ротация на реклами от гугъл и не е баннат, за да си опровергаете надеждите за повече пари.
 

Горе