Gsm разговори с Америка

pgplamen

Active Member
Интересувам се от евтии разговори през интернет с Америка. Налага ми се да говоря около 4 месеца с Америка и затова ми трябва алтернатива на skype и viber. Оказва се че там нета е зле и не се получават разговорите. Имам и IP телефон таа че приемам съвети и предложения. Гледах в нета има изписано доста по тия неща но друго си е ако има човек ползвал такава услуга да даде съвет.
 
От: Gsm разговори с Америка

Като отидеш там от Walmart си купи Magic Jack за PC за 45$. После теглиш приложението на телефонаси палщаш 10 $ за една година за друг номер който също тегли това приложение и взема този номер.
Така говориш фрее цяла година.
 
вземи си към скайпа събскрипшън за набиране на номера в щатите и ще можеш да звъниш на телефони и гсми от скайп неограничено минути (до 6000 де) за 4.99 eвро (видганли са цените беше 2.99) skype.com/en/rates/

пп като пускате сериозни теми в офтопика вместо в по правилните секции ще чакате до две седмици някой който знае да отговори има сериозна група от форума която ползва какво ново и не го чете включително и аз

не бях преглеждал темите там от толкова време просто сега ги намествам по правилните секции
 
Последно редактирано от модератор:
От: Gsm разговори с Америка

Не бях много сигурен за къде е темата затова я пуснах там. Благодаря за отговора за скайп знаех но не исках да го ползвам. Но нали знаеш неволята учи.Разроних се напред назад и се спрях на https://www.voipdiscount.com Цените са им доста добри в сравнение с другите. Плащат се 12 евро и можеш да говориш 120 дена безплатно с Америка и на стационарен телефон и на gsm. Има и други страни с безплатни разговори. Трябва задължително да имаш пари в сметката за да можеш да се възползваш от безплатните разговори. След изтичане на този период ако имаш останали пари ще те таксуват на някакви минимални цени за разговорите. След като свърт зареждаш наново и пак имаш 120 безплатни дни за разговори. Когато говоря с Австрия качеството е доста добро бих казал перфектно. Със Америка има леко забавяне но това предполагам е от голямото разстояние. Инсталирах си и на gsm voipdiscount и сега и от там мога да се обаждам. На домашния телефон трябва само да избера точния кодек защото там има доста настройки. Ами това е от мен.
 
От: Gsm разговори с Америка

Гледам че пишете за войп. Аз съм ползвал planetphone . net, но сега май ще се местя може би към vmobile . bg. vmobile Не съм ги ползвал, но гледам, че цените са им по евтини. Можеш да си инсталираш апликация на телефона (ако си със смартфон). Аз така съм направил. Ако и другия потребител си инсталира и той ще можете да си говорите безплатно. Той също ще има бг номер от който да те набира, както и ти. Някакъв стационарен от сорта на 411 11 22 да кажем.
 
От: Gsm разговори с Америка

Google Voice е също опция, ако ти се налага само да набираш.
Аз си го ползвам редовно и рейта им е 0.01 цента на минута (за САЩ).
 

Горе