Help - индексиране на нов блог

Techky

Member
Регистрирах се в google web master , за да използвам онези инструменти , които са споменати във форума . Удостеверих си блога , но ми пише , че не индиксиран . Това много ме очуди понеже до колко знам това означава , че не ми се вижда в търсачката и то на истина е така . Как мога да го оправя този проблем ? ( Даден е пример с хостинга . Моя блог е от блогспот .. едва ли това е проблема ) Забелязах , че понякога като си променям някои мой статии ми изписва "грешен хтмл" но като иначе пак ми приема промяната . Знаете ли на какво се дължи това индексиране ?
 
От: Help

Прочетох ги за тези инструменти . Макар някои от тях да немога да разбера защо немога да ги използвам , но както и да е .. По тревожния ми въпрос е защо гоогле не ме показва като си напиша блога в търсачката .. Преди си спомням още докато си направя блог вего имаше вътре .. Има нещо което незнам и незнам къде да го намеря :(
Пробвах и със Sitemap , което предлага гоогле .. отново не се получава .
 
От: Help

Напиши в гугъл submit your content to google и си добави ръчно блога за индексиране? Преди правил ли си го?
 
От: Help - индексиране на нов блог

При мен блоговете на Blogger ми ги индексира до 24h след като пусна линк към блога. Аз питах пусна ли линк ама не ми отговори, ако си пуснал чекаш. :)
 
От: Help - индексиране на нов блог

Идексирах го ръчно . В момента ми остана единствено да чакам и да се надявам . А относно линковете от както го създадах ги пуснах и имам може би към 100 посещения . (Google analitic.. не иска нещо да ми ги показва )
 
От: Help - индексиране на нов блог

Идексирах го ръчно . В момента ми остана единствено да чакам и да се надявам . А относно линковете от както го създадах ги пуснах и имам може би към 100 посещения . (Google analitic.. не иска нещо да ми ги показва )

Аналитикса виж дали си го сложил както трябва преди </body> ако не си затова може да не ти показва като хората.

Ако имаш много дублирано съдържания по блога може и за това да ти се прави, ако нямаш бухаш линкве и контент и чакаш. Въпреки, че и с дублирано съдържание съм индексирал блог ама не мръдна на никъде.:)
 
От: Help - индексиране на нов блог

Има някакъв бъг в webmaster tools. Преди повече от месеца вкарах там един сайт. Удостоверих го веднага, пише ми че е удостоверен, но въпреки това когато опитам да променя настройките ми показва "Част от процеса за задаване на предпочитан домейн е да удостоверите, че вие сте собственик на http://www.*********.com/. Моля, удостоверете http://www.*******.com/".

Понеже не ми е толкова важна настройката, а и системата за репортване на бъгове в Google е най-ултра, хипер, мега малоумната на света не съм се занимавал повече.
 
От: Help - индексиране на нов блог

За тях ууу.сайт.цом и сайт.цом е различно нещо, ще трябва да удостовериш, и ууу., и без, и след това да кажеш как искаш да ти се изписва сайта...
 

Горе