Hilight Co- VPS, web hosting, VPN

It_s_Real

Member
Хилайт 2013 предлага хостинг на уеб приложения, наети виртуални сървъри и ВПН.

Споделен web hosting

План Старт

Дисково пространство - 5 Gb
Месечен трафик - неограничен
Брой пощенски кутии (POP3, IMAP, SMTP, на отделен сървър) - 3
MySQL v.5, PostgreSQL бази данни - неограничен
Домейн - по договорка
Брой поддомейни (Subdomains) - неограничен
Брой FTP Потребители - 10
Back Up на отделни сървъри - да
PHP 5.2, 5.3, 5.4, 5.5 - да
SSH - да
Поддръжка по е-мейл - да
Поддръжка по телефон - да
Цена - 5 лв за 1 месец, 30 лв. за 6 месеца, 60 лв. за 1 година.

План Про

Дисково пространство - 10 Gb
Месечен трафик - неограничен
Брой пощенски кутии (POP3, IMAP, SMTP, на отделен сървър) - 6
MySQL v.5, PostgreSQL бази данни - неограничен
Домейн - по договорка
Брой поддомейни (Subdomains) - неограничен
Брой FTP Потребители - 20
Back Up на отделни сървъри - да
PHP 5.2, 5.3, 5.4, 5.5 - да
SSH - да
Поддръжка по е-мейл - да
Поддръжка по телефон - да
Цена - 12 лв за 1 месец, 72 лв. а 6 месеца, 144 лв. за 1 година.

План Биз

Дисково пространство - 20 Gb
Месечен трафик - неограничен
Брой пощенски кутии (POP3, IMAP, SMTP, на отделен сървър) - 12
MySQL v.5, PostgreSQL бази данни - неограничен
Домейн - по договорка
Брой поддомейни (Subdomains) - неограничен
Брой FTP Потребители - 30
Back Up на отделни сървъри - да
PHP 5.2, 5.3, 5.4, 5.5 - да
SSH - да
Поддръжка по е-мейл - да
Поддръжка по телефон - да
Цена - 30 лв за 1 месец, 180 лв. а 6 месеца, 360 лв. за 1 година.


VMware виртуални сървъри

План VPS Старт

Оперативна памет (RAM) - 1024 MB
Интернет достъп (неограничен трафик) - 30 Mbps
Дисково пространство - 20 Gb
Процесорни ядра (CPU) - 2
Хостинг контролен панел cPanel/WHM (default Webmin) - допълнително заплащане - 26,75 лв./месец
Back Up на отделни сървъри - заплаща се допълнително
Независим статичен IP адрес - 1 бр.
Мониторинг - на инфраструктурата (до gateway)
Цена - 30 лв. за 1 месец, 180 лв. за 6 месеца, 360 лв. за 1 година.

План VPS Про

Оперативна памет (RAM) - 2048 MB
Интернет достъп (неограничен трафик) - 50 Mbps
Дисково пространство - 45 Gb
Процесорни ядра (CPU) - 3
Хостинг контролен панел cPanel/WHM (default Webmin) - допълнително заплащане - 26,75 лв./месец
Back Up на отделни сървъри - заплаща се допълнително
Независим статичен IP адрес - 1 бр.
Мониторинг - на инфраструктурата (до gateway)
Цена - 60 лв. за 1 месец, 360 лв. за 6 месеца, 720 лв. за 1 година.

План VPS Биз

Оперативна памет (RAM) - 4096 MB
Интернет достъп (неограничен трафик) - 60 Mbps
Дисково пространство - 60 Gb
Процесорни ядра (CPU) - 4
Хостинг контролен панел cPanel/WHM (default Webmin) - допълнително заплащане - 26,75 лв./месец
Back Up на отделни сървъри - заплаща се допълнително
Независим статичен IP адрес - 1 бр.
Мониторинг - на инфраструктурата (до gateway)
Цена - 80 лв. за 1 месец, 480 лв. за 6 месеца, 960 лв. за 1 година.


Hilight VPN

Виртуаланите частни мрежи (VPN) свързват отделните офиси и отдалечени потребители чрез обща или публична мрежа като интернет, със същата сигурност и възможности, както при частните мрежи. Поради използването на обща глобална мрежова инфраструктура, разходите са по-ниски, а също и внедряването е по-бързо от традиоционните частни мрежи.
При изграждането на VPN може да се използва безжичната технология.

Hilight Co. предоставя VPN достъп единствено чрез OpenVPN.


За допълнителна информация

Контакти - ЛС тук, skype - hapy_boy_22
 
От: Hilight Co- VPS, web hosting, VPN

Къде се намира съвъра/сървърите? Задавам ти въпроса, понеже никъде няма тази информация, а доста хора ги интересува това главно.

P.S. Първо мнение с каква тема :D

Намират се в собствено сървърно, в гр. Велико Търново.
Ако има интерес, мога да покажа една, две снимки. :)

Може да покажа и трейс за свързаността към конкретен сайт, хостван при нас, информативно. :)
 
От: Hilight Co- VPS, web hosting, VPN

Какво управляваш с него? Нито има къде да се поръча чрез него, нито има нещо общо с продажбата на хостинг услуги.
Има толкова много безплатни и платени системи, които ще свършат много повече работа и са много по-професионални, защото в момента съм сигурен, че 90% от хората видяли сайта направен на e107 за хостинг фирма ще се откажат, пък и да искат да купят - няма от къде да поръчат, аз поне не виждам къде.
Ето няколко съвета от мен:

1) Смени системата - WHMCS, AgileBill(безплатна), HostBill, AWBS, BillManager. Това може би най-добрите от всички, като аз предпоръчвам да се използва WHMCS, защото тя е най-добрата, след нея според мен е HostBill, но сравнение с WHMCS има много недостатаци.
2) Напиши "Условия" за ползване, защото в момента без тези условия, все едно е разрешено всичко. Така мога да си кача всякакви незаконни файлове и т.н., след което може да имаш разправии с правоносителите.
3) Никъде не пише споделения хостинг с какъв контрол панел е, което за доста от потребителите е много важно.
4) Нямаш нужда от измерване на трафика на сайта, ако искаш да го измерваш прасваш му скрития брояч(тухо имат такъв или аналистика), защото няма смисъл да показваш, че имаш 10-15 посетителя на ден.
 
От: Hilight Co- VPS, web hosting, VPN

Да ти кажа и на мен много системата на сайта не ми допада, но търсех нещо бързо за правене, което не отнема много време.
Вярно е, че ако се изгради един солиден сайт, с кадърна система, желаещите за наемане на някоя услуга ще са много повече.
Иначе хостинг панела е cpanel.
Тази система WHMCS платена ли е, че нещо не мога да се регистрирам в сайта им.
 
От: Hilight Co- VPS, web hosting, VPN

Да ти кажа и на мен много системата на сайта не ми допада, но търсех нещо бързо за правене, което не отнема много време.
Вярно е, че ако се изгради един солиден сайт, с кадърна система, желаещите за наемане на някоя услуга ще са много повече.
Иначе хостинг панела е cpanel.
Тази система WHMCS платена ли е, че нещо не мога да се регистрирам в сайта им.

Платена е, да. Написал съм ти коя е безплатна, само от моите предложения. Иначе whmcs струва по 16$ на месец ако искаш да пише, че е сайта на нея правен(няма как да го махнеш този надпис), а ако не искаш да ти пише, че е на нея е по 19$/месец. Иначе ако искаш да си я купиш един път само, т.е. да не плащаш месечни такси, а да си е твоя е 250$(с линка, че е от тях), без този линк 325$.

Щом е cPanel, значи ще можеш да интегрираш да се пускат автоматично услугите които се купуват. Всичко ще стане автоматично, няма да има нужда от твоя намеса. Плащане, активация всичко е автоматично. Има куп екстри.
 
Е как да е плява - това е ноу хау

тук за разлика от други форуми даваме да се саморекламирате безплатно но не трием :)

ето какво ме питаха онзиден

Здравей,

Ако позволиш един въпрос относно маркетплейса.
По някакъв начин забранява ли се публикуването на обява свързана с продажба на VPS?
Като цяло обявата ще е тип "промотиране на нова услуга", затова питам предварително.
Не съм виждал подобни обяви (реклама), но има ли възможност да се рекламира чрез публикация във форума? (естествено платена)

Поздрави,

ето какво отговорих
coolice каза:
По принцип ако не е еднократна продажба си пусни тема в съответната секция и си я движи но да кажа че не поемаме отговорност да чистим темата освен ако не е доказано клеветническо мнение... на твой си риск си я движиш :)

И после се появи ти с темата за ВПСи затова предполагам за теб са питали....

чистят се клеветнически мнения НО има възможност като ноу хауто стане повечко да му направим отделна тема дотогава ще е тук

В мойте теми може също да се пуска ноу хау и ще си седи (само че обикновенно аз го пускам там де ) но все пак да кажа
 
От: Re: Hilight Co- VPS, web hosting, VPN

Не са питали за мен. Един познат ми даде линк към форума, понеже имало реклами на подобни услуги и ми предложи да пусна една реклама при вас.
Съжалявам, че съм написал поста в неподходящо време, с което съм станал подозрителен.

Част от хронологията:
[27.4.2014 г. 21:39:03] WINERGY-.- каза: а ти някъде писал ли си че предлагаш впси уеб хостинг
[27.4.2014 г. 21:39:10] WINERGY-.- каза: преди
[27.4.2014 г. 21:39:19] Дидко каза: (shake)
[27.4.2014 г. 21:39:48] WINERGY-.- каза: ми кажи някакви сайтове за компютри и електроника
[27.4.2014 г. 21:44:26] WINERGY-.- каза: http://www.linux-bg.org/forum/index.php?board=20.0
[27.4.2014 г. 21:44:37] WINERGY-.- каза: е тука що не пишеш ца впс и уеб-а
[27.4.2014 г. 21:44:55] WINERGY-.- каза: аз няма смисъл така и така не мога да отговарям а за цс сървърите там няма и смисъл :D
[27.4.2014 г. 21:45:39] WINERGY-.- каза: http://www.predpriemach.com/forumdisplay.php?f=46&
[27.4.2014 г. 21:46:09] WINERGY-.- каза: http://www.kaldata.com/forums/classifieds/
[27.4.2014 г. 21:49:18] Дидко каза: чай че зяпам (~)
 

Горе