hit.bg support

ppktechno

Member
Тея дни пак се почна луд спам по скайп. Този път обаче, нервите ми не издържаха и след като 50+ човека ми пратиха да си изтегля skype телевизор или skype дизайн, потърсих мейла на хит.бг.
Пратих им писмо в което ги моля да следят всички нови сайтове с ключова дума Skype и да изтрият два посочени от мен сайта, които служат само за спам.

За мое огромно учудване само няколко часа по-късно сайтовете бяха спрени! Дори получих мейл от съпорта - и това в рамките на 3-4 часа след като им писах! За мен това е геройство - толкова години поддържат услуга от която не печелят нищо и отговарят с такава скорост.

Я кажете сега, вие знаете ли хостинг компания, която да е толкова точна?
 
От: hit.bg support

и аз незнам от какво печелят но има много потенцял в този сайт стига да се намерия някой да ги финансира или купи
 
От: hit.bg support

Хит.бг еоод е собственост на орбител АД.
Функция: пълнеж
Разход: под 20'000 лв. годишно
Очаквания: продажба на външен инвеститор
 
От: hit.bg support

Имат реклама на страниците "грешка 404", но някои от рекламираните сайтове не работят. Май не са обновявали съдържанието отдавна...
 
От: hit.bg support

Подобно писмо изпратих и на support tophost bg. 3-ти ден вече - никакъв отговор, сайта за който докладвах си работи, нищо че им нарушава TOS-a...
 
От: hit.bg support

Подобно писмо изпратих и на support tophost bg. 3-ти ден вече - никакъв отговор, сайта за който докладвах си работи, нищо че им нарушава TOS-a...

Топхост и съпорт? :shock: ОМФГ! Не се вкарвай в некви филми бе мен, тая комбинация е невъзможна! :lol:
 
От: hit.bg support

Здравей колега :)
Явно потребителите така и не се научиха да не отварят прословутите vbs и съмнителни файлови формати и още повече - отварят ги по няколко пъти наведнъш, а понякога се мъчат и няколко пъти на ден :D :)

този спам поне ако беше за нещо което работи - може, защото повечето потребители на skype го ползват за развлечения и чат, малко сме ние уебмастърите.

аз веднъш два пъти съм правил подобно нещо, но със сайт и реална услуга... без разни автоматични спамове, и хората като видят че е хубаво и работи, сами го разпространяват, е да - няма 10 000 уникални на ден, но пак си прави от няколко стотин до няколко хиляди
 
Re: От: hit.bg support

Хит.бг еоод е собственост на орбител АД.
Функция: пълнеж
Разход: под 20'000 лв. годишно
Очаквания: продажба на външен инвеститор


че даже и по малко разходи някои от първите ми опити за правене на сайтове бяха там и изгоряха 2003 ли беше 2004 непомня точно когато на сървъра му изгоряли 2 от 3 хард драива :) демек е само един сървър реален разход под хиледарка без съпорта (може да ползват този на компанията) а всички са чували за хит бг
 
От: hit.bg support

Тогава може и да е бил един сървър, но сега не ми се вярва - всеки ден се регистрират сайтове и се качват данни и не съм забелязал да се трият стари сайтове.
 
От: hit.bg support

Пак се оплаках от спам сайт, този път на superhosting. И пак изненада - разменихме по 2 писма и в рамките на 2 часа сайта беше спрян(отговаряха след около половин час).
Всъщност, първо успях да се свържа със собственика на рекламирания сайт(в спам сайта), ама той или се правеше на ударен, или изобщо не знаеше за какво става въпрос. Съмнително, понеже и двата домейна didita-bg.com и auto-varna.com бяха на един и същи човек... жена де. После се оплаках на супер-а, те го спряха, но на другия ден собственика го е пренасочил към хит.бг, писах и на тях и всичко най-накрая свърши :)
 
От: hit.bg support

Мда това със суперхостинг и аз съм забелязал, че е вярно. Всеки път след поредния мой банално тъп мейл към тях ми се отговаря в рамките на 30 мин без значение дали го пиша вечерта в 1 или на обяд в 13:00ч. Това наистина им го признавам, виж за хит.бг се учудвам много, защото и аз винаги съм се чудел тези хора от какво печелят, но явно просто си имат спонсор в лицето на орбител и само си поддържат услугата, което в повечето случаи е доста по - добре от нищо.
 

Горе