Hootsuite - новите адски цени, какво мислите?

zaicev

Member
Здравейте,

видяхте ли новите цени на hootsuite

10$ - 10 социални профила
35$ - 20 социални профила
100$ - 50 социални профила

Какво мислите? Има ли алтернатива?

Каква програма използвате за публикуване в социалните мрежи?
 
Преди какви бяха цените?
Това са цени на месец, не ми се виждат ниски.
 
Всъщност аз съм объркал - още по скъпи са, по горе са цени на месец, ако платиш за година.

Ако плащаш месечно са:

14.99$ - 10
49.99$ - 20
100$ - 50

Цените преди бяха 50 социални профила - 13 евро
 
Хората със старите акаунти, май ги чарджи по стария метод? На мен ми дърпа по 18$ на месец, за 50 акаунта, обаче с новите акаунти НИКЪВ ШАНС да им платя..
Някой предлага ли някаква алтернатива?
 
къде е логиката да платиш 50 евро за 20 профила , вместо с 2 акаунта по 15 евро да имаш пак 20 ???? Или нещо не си видял цените пак ?
Логиката е, че трябва да зареждаш 2 профила вместо 1..
 
Има официално изявление blog.hootsuite.com/hootsuite-new-plans-customers/

До колкото разбирам след нова година ще се решава с колко ще се таксуват старите акаунти.
 
Лошо.. аз търся алтернативи, като цяло, защото започнахме от безплатно, минахме през 5$ на месец, сега на 18$ на месец, а сега скок на 100$ на месец, това според мен е абсолютен шантаж..
Моята теория е следната - Те се отчитат на Facebook, Facebook са ги притиснали и искат повече пари, за да не им банват приложенията. Следователно те натискат потребителите.
Именно за това Facebook оставя спама. Това е най-логичното обяснение.

Забележете, че почти 95% от всички големи компании за Post Schedule са надули цените и са с ОГРОМНИ планове, които са абсолютно измислени. Всичко това става в най-кратки срокове. Абсолютен монопол от Facebook в тази насока.

Намерих Алтернатива: >>> http://bit.ly/2fJvbxp <<< (Афилиейт линк)
Цени от 5$ до 15$(За огромно количество страници)
Много е удобно и има Bulk Share, има и RSS Feed share
Като цяло мисля, че е ОК и доста по-евтино..
 
Последно редактирано:
Това с тия цени малко ме съмнява, доста хора ще се откажат от hootsuite. Иначе алтернативата е Tiempy.com - до 50 страници е безплатно, иначе 5 доларес на месец, но като цяло там дизайна не ме кефи и понякога чупи линковете или просто не ги пуска :)
 
@moneff май има някакви лимити, 200 connected profiles - 500 posts sharing per day това дали е за всяка страница/профил отделно или за всички, трябва да се тества.

Edit: сега ги питах по мейл чакам отговор.
 
Последно редактирано:
Тия от хот-а...луди ли са? Какво по-добро ще получим от 100-те долара? Поне да гарантират, че няма да ни банват, щото плащаш 100 долара..мине не мине месец-два и те банват от фб
 
Това с тия цени малко ме съмнява, доста хора ще се откажат от hootsuite. Иначе алтернативата е Tiempy.com - до 50 страници е безплатно, иначе 5 доларес на месец, но като цяло там дизайна не ме кефи и понякога чупи линковете или просто не ги пуска :)
На мен не ми го отваря с бизнес профил, при теб има ли го този проблем?

@monefff Какво се прави с тези сайтове?
Зареждаш фейсбук страници на куп.

Тия от хот-а...луди ли са? Какво по-добро ще получим от 100-те долара? Поне да гарантират, че няма да ни банват, щото плащаш 100 долара..мине не мине месец-два и те банват от фб
До колкото разбрах от съпорта, казаха, че за сега за старите потребители не е обсъждано дали ще вдигат цените и щяли да седят така до Нова година и може би след нея. Според мен, се самоубиват или се отчитат всички на Facebook..
 
@moneff май има някакви лимити, 200 connected profiles - 500 posts sharing per day това дали е за всяка страница/профил отделно или за всички, трябва да се тества.
Лошо.. Публикацията се зачита, когато е за една страница.. Което го прави доста неизползвамо като цяло.. :( Отначало мислех, че за всички, ама го отчита като публикация за всяка страница..

Някой да се сеща за алтернатива?
 
Последно редактирано:
За бизнес акаунт не знам, но трябва да си админ в страниците иначе не става. На платена версия може и да ти позволи, питай ги на съпорта.
 
За бизнес акаунт не знам, но трябва да си админ в страниците иначе не става. На платена версия може и да ти позволи, питай ги на съпорта.
Как да се свържа с тях? Никъде не видях съпорт? Има ли имейл някъде?
 

Горе