hootsuite - повече информация

elflame

Well-Known Member
hootsuite - Гледам доста хора го ползват във форума не намерих тема за него. Та който го ползва може да сподели позитивите и негативите който носи този инструмент. От това което четох в сайта им а и във форуми пише че намаля риича на постовете но колко точно няма информация?

Какви са вашите мнения за него?
 
Позитиви: можеш да редиш постове за ФБ страници (и други социалки де) за време напред, и за множество страници.

Негативи: може би рийча, не знам

Писах бот, който автоматизира ХС за колега от тук, с много ХС акаунти, и впечатлението ми е че ХС е лесен и си работи добре.
 
От: hootsuite - повече информация

Да става за всички социални мрежи! Има доста видео в youtube. Според доста хора е полезен инструмент. Идеята му е да се споделя едновременно в много социални мрежи!
 
От: hootsuite - повече информация

Аз имам проблеми с Instagram и не мога през HootSuita да ги пускам. Поне миналите дни беше така.
 
От: hootsuite - повече информация

Явно никой не иска да коментира темата :(
 
От: Re: hootsuite - повече информация

Позитиви: можеш да редиш постове за ФБ страници (и други социалки де) за време напред, и за множество страници.

Негативи: може би рийча, не знам

Писах бот, който автоматизира ХС за колега от тук, с много ХС акаунти, и впечатлението ми е че ХС е лесен и си работи добре.

Дай повече инфо за твоя бот
 
От: hootsuite - повече информация

Може би HootSuite не е много популярен в България.
 
От: hootsuite - повече информация

Аз се интересувам от рийча на постовете ако кажем хипотетично ръчен пост стане 1000 рийч колко би била с hs -300 - 500 ?
 

Горе